Сімейний альбом: Vogue презентує лімітовану сувенірну колекцію

На шпальтах поточного друкованого числа Vogue Ukraine Edition опубліковано велике портфоліо “Коріння”. Елегійне знімання у стилі сімейного фотоальбому за запрошенням редакції створили український фотограф Володимир Камінецький і дизайнер та креативний директор Антон Белінський. Героями серії стали юні та зовсім маленькі українці: моделі-початківиці Ангеліна та Настюша, молода мати Анастасія з 12-річними близнюками Даміром та Даніялом.

Дамір та Даніял, знімання "Коріння", Vogue Ukraine Edition 5, весна 2024. Фото: Volodymyr Kaminetskіy0Дамір та Даніял, знімання "Коріння", Vogue Ukraine Edition 5, весна 2024. Фото: Volodymyr Kaminetskіy

Реклама

“Ці світлини відображають те, що я відчуваю сьогодні, — розповідає Антон Белінський. — Я люблю дитячість, і в цьому проєкті її дуже багато. Ми показуємо її з відтінками надії та болю через те, що відбувається зараз у світі. На футболці наймолодшого героя історії, 6-річного Єфіма, надруковані дуже важливі слова: “Все мине”. Цей вислів царя Соломона надає мені сил та віри в те, що все і надалі має сенс і ми повинні йти вперед”.

Єфім та Анастасія з донькою Мією, знімання "Коріння", Vogue Ukraine Edition 5, весна 2024. Фото: Volodymyr Kaminetskіy1Єфім та Анастасія з донькою Мією, знімання "Коріння", Vogue Ukraine Edition 5, весна 2024. Фото: Volodymyr Kaminetskіy

Фізичним продовженням фотопроєкту “Коріння” стала лімітована колекція сувенірів Vogue, розроблена у співпраці з Антоном та Володимиром. Серія імітує традиційну продукцію, яку можна знайти у звичайній музейній крамниці: чашки й тарілки з кольоровими зображеннями, строкаті футболки та сумки-шопери з принтами. На них — герої знімання та племінниця фотографа, 7-річна Софія. Її портрет Камінецький, який народився та виріс у Запоріжжі, зробив ще до початку великої війни.

“Я тримав у голові образ класичного фотоательє, де можна замовити сувенірну чашку або календар із зображенням дорогої людини, а частіше за все — дітей. Такі ательє зустрічаються будь-де в Україні”, — коментує задум артпроєкту Володимир.

Софія, проєкт "Коріння", Vogue Ukraine Edition 5, весна 2024. Фото: Volodymyr Kaminetskіy2Софія, проєкт "Коріння", Vogue Ukraine Edition 5, весна 2024. Фото: Volodymyr Kaminetskіy

Вперше сувенірну колекцію “Коріння” було представлено в межах Vogue Ukraine Showcase на початку березня в Парижі. З цієї нагоди нідерландський художник Ріккерт Паау створив подарунковий кіоск-асамбляж — він зібрав його зі старих меблів. Наступна точка продажу — столичний Національний музей Тараса Шевченка, де під час виставки Ukraine Today кольоровий мерч буде представлено поруч із колекційними виданнями Vogue та лімітованою серією постерів Бретта Ллойда.

Сімейний альбом: Vogue презентує лімітовану сувенірну колекцію3

Вже традиційно Vogue спрямовує творчі ініціативи на підтримку вагомих соціальних та благодійних проєктів. Цього разу частину прибутку від продажу сувенірної серії “Коріння” буде передано до фонду Veteranka, який допомагає жінкам-військовим.

Лімітована сувенірна колекція Vogue Merch вже доступна для передзамовлення на shop.vogue.ua та буде представлена на виставці Ukraine Today у Національному музеї Тараса Шевченка в Києві з 6 червня.

Creative Direction: Anton Belinskiy & Volodymyr Kaminetskiy
Фото: Volodymyr Kaminetskiy
Стиль: Anton Belinskiy
Зачіски: Rimi Ura @Calliste
Макіяж: Anga Borodina @Saint Germain
Продюсерка: Kateryna Kudinova @Boundless
Асистенти фотографа: Yuri Fantigrossi, Pierre Senechal
Асистентки стиліста: Alisa Datsenko, Liudmyla Shcherban
Асистент перукарки: Tomoko
Асистент візажистки: Marco Roscino
Асистенти продюсерки: Rafaelle Cox @Boundless, Maria Pavliuk @Boundless
Моделі: Anastasia, Mia, Damir, Daniyal, Efim, Angelina @Ning Talent Management, Elisabeth @First Line Models, Matviy @Cat-b Agency, Nastunia @Cat-b Agency, Dima @Cat-b Agency, Lex @Elite

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *