Штани з високою посадкою — модний весняний тренд

Занижена талія кілька сезонів поспіль намагалася витиснути високу посадку з гардеробів модниць. Дизайнери пропонували в своїх колекціях речі з низькою талією, натхненою 2000-ми роками, але в новому сезоні більшість уваги приділено речам з високою талією, особливо штанам. На подіумах сезону весна-літо 2024 зʼявилися шкіряні штани, моделі з вельвету, атласу, трикотажу й вовни — усі прикрашені спокусливою високою посадкою, яка іноді навіть вища за талію.

10

Реклама

У Loewe Джонатан Андерсон відсвяткував свій 10-річний ювілей в іспанському Домі, започаткувавши нову форму штанів із надвисокою посадкою — фактично настільки високою, що штани подекуди вимагали вбудованого корсету, який утримував їх на місці. Такі штани ідеально пасують до всього: від офісного одягу до романтичної вечері й денних прогулянок. Тим часом Khaite зробили ставку на шкіряні штани, звужені донизу, Saint Laurent продемонстрували широку версію-карго з накладними кишенями, а Philosophy di Lorenzo Serafini представили штани із защипами.

Khaite1Khaite

Saint Laurent2Saint Laurent

Philosophy di Lorenzo Serafini3Philosophy di Lorenzo Serafini

Штани з високою посадкою — завжди вдала ідея, до того ж, на відміну від моделей з низькою чи середньо талією, вони ще й моделюють фігуру, роблячи акцент на вузькій талії та довгих ногах. Стильну трикотажну модель шукайте у Rokh, а ділові штани для стриманого стилю — у Hermès.

Rokh4Rokh

Hermes5Hermes

Vogue.ua зібрав 10 пар штанів з високою посадкою, які будуть актуальні навесні.

Штани з високою посадкою — модний весняний тренд6

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *