Шорти + високі чоботи: 4 правила стильного поєднання

Шорти головні герої наших літніх образів, які ми вже часто бачимо на вулицях у найрізноманітніших інтерпретаціях. Одна з оригінальних комбінацій шорти з високими чоботами є достатньо привабливою, щоб спробувати її влітку. Однак як правильно стилізувати ці два компоненти, аби виглядати модно? Розповідаємо в матеріалі.

Обережно з довжиною

Це одне з найважливіших правил у поєднанні чобіт із шортами, оскільки від добре підібраної довжини залежить загальний ефект від образу. Наприклад, якщо поєднати мікрошорти із ботфортами, результатом буде надто спокусливий і вульгарний образ. У такому випадку краще обирати чоботи нижче коліна. Натомість у класичному образі із нейтральним светром зверху та шортами середньої довжини гостроносі чоботи до коліна будуть доречними.

Реклама

Photo: Christian Vierig/Getty Images0Photo: Christian Vierig/Getty Images

Поєднання стилів

Коли ви знаєтеся на моді, орієнтуєтеся у власних смаках та впевнені в одязі, який вам личить, можна розпочати експерименти з міксування різних стилів в одному образі. Нині створення єдиного образу зі, здавалося б, зовсім не схожих стилів, є популярним трендом. Щоб створити такий образ, важливо обрати єдиний елемент, який буде основною сюжетною лінією стилізації, як-от коричнева клітинка шортів об'єднує шкіряне пальто та байкерські чоботи.

Photo: Edward Berthelot1Photo: Edward Berthelot

Вільний крій для мініатюрних модниць

Якщо ви невеликого зросту, дуже важливо ретельно обирати силует та крій шортів. Шорти бермуди можуть вкоротити силует, а в поєднанні з чоботами зробити його ще більш непропорційним. Щоб уникнути такого колапсу, обирайте прямі шорти приталеного фасону довжиною до середини стегна. Чоботи обирайте класичні, на підборах і зі звуженим носком.

Photo: Edward Berthelot/Getty Images2Photo: Edward Berthelot/Getty Images

Створюйте офіційні образи

Хоча зазвичай шорти асоціюються з неофіційними та повсякденними виходами, зараз актуально створювати вишукані образи із цим елементом гардероба. Для цього обирайте шорти із костюмної тканини чи шкіри та вдягайте їх із класичним одягом на кшталт жакета, сорочки та капронових колготок. Серед чобіт обирайте стримані моделі.

Photo: Daniel Zuchnik/Getty Images3Photo: Daniel Zuchnik/Getty Images

За матеріалами vogue.it

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *