RUBY: ювелірний Дім SOVA презентував першу колекцію присвячену рубінам

Ювелірний Дім SOVA вперше презентував колекцію з рубінами та діамантами, яка стала ще одним кроком бренду у високому ювелірному мистецтві. Колекція під назвою RUBY є втіленням найціннішого почуття — кохання, а рубін є його символом. Лінійка покликана нагадати, що як ніколи важливо закохуватися, цінувати моменти разом, відчувати одне одного. Кохання неможливо переоцінити — воно дає нам сили, загоює рани, надихає жити.

10

Реклама

В колекції використане ексклюзивне каміння, що походить з Бірми та Мозамбіку. Воно має фантазійне огранювання, яке потребує кропіткої роботи ювелірів. Рубіни проходять процес додаткового облагороджування, який надає цільності камінню та підсилює насичений червоний колір. До колекції увійшли два кольє, оздоблені ексклюзивним необробленим камінням з Мозамбіку, яке є унікальними в ювелірному мистецтві та має сертифікати якості AIGS та GRS.

11

12

Колекція поєднала два унікальні дизайни прикрас — з рубінами у формі серця та з діамантами та рубінами “кушон”. Аби додати прикрасам сяйва та гри світлом, ювеліри SOVA створили основу у вигляді чаші, в центрі якої помістили рубін. Спеціальний каст, що тримає рубінове серденько, дозволяє яскравому червоному кольору каміння відображатися на поверхні білого золота, ніби в дзеркалі, наповнюючи конструкцію прикраси кольором.

Також ювеліри, надихнувшись графічними лініями, поєднали рубіни огранювання “кушон” з діамантами. Завдяки спеціальному кріпленню прикраси зберігають статичну форму, але залишаються рухливими. Колекція налічує 9 прикрас — сережки, кольє, браслети та каблучки в білому золоті.

RUBY: ювелірний Дім SOVA презентував першу колекцію присвячену рубінам3

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *