Річ дня: замшева сумка COOSH

Український бренд одягу та аксесуарів COOSH представив новинку, натхнену виваженим характером та мінімалістичним забарвленням граціозної бурманської кішки, — сумку BURMA. Нову модель бренд створив у трьох відтінках: чорному, кемел і шоколад. Сумка чорного кольору виготовлена з натуральної шкіри, а теплих забарвлень — із замші. BURMA легко вписується в гардероб та майстерно довершує будь-який образ.

Реклама

10

“Під час її створення ми надихалися граційними котами бурманської породи та їхнім характером, який повністю передає настрій бренду. Новенька BURMA вийшла лаконічною і водночас акцентною через свій силует та палітру”, — зауважує засновниця бренду Аліна Френдій.

11

Сумка COOSH є практичним супутником на щодень і на вихід. Її можна стилізувати по-різному: одягати на плече, тримати за ручку або носити, згідно з останніми трендами, як клатч у руках. BURMA має розслаблену м’яку форму та вміщає все необхідне: в ній є один великий відділ, призначений для об’ємних речей, та дві менші кишені, одна з яких застібається на замок, — для дрібничок.

12

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *