Purity Drop: Катя Сильченко випустила нову колекцію деніму

Команда українського бренду theCOAT розпочинає новий модний сезон із колекцією PURITYDROP, яка символізує оновлення та переосмислення себе, як зсередини, так і зовні.

Реклама

10

Рівновага і баланс, до яких ми прагнемо в житті, сублімуються в колекцію. Ідею дропу вимальовують дві обʼємні фактури деніму: “піке” з жакардовим плетінням та тканина з назвою “сінель“. Їхній тандем розбавляють напівпрозорі сукні, делікатна білизна та тонкий кашемір. “У нашій зйомці ми немов змиваємо все зайве, оголюючи сутність. Ми хотіли показати, що комфортні та базові речі можуть бути сексуальними, адже це відтворення внутрішнього стану”, — говорить стилістка знімання Євгенія Скварська.

11

12

13

14

“Ідею цього дропу я проробляла вже давно, але створити його з класичного деніму було б занадто просто для нас, бо ми прагнули підкреслити через структурність тканин об'ємні балун-плечі і силуети колекції. Тому ми з командою зайнялися пошуком саме тих фактур, які б дозволили розкрити форми максимально виразно. Місяці комунікації з фабриками та виставками PremiereVisionParis і MilanoUnica дали свої результати”, — розповідає дизайнерка Катя Сільченко, лауреатка премії VogueTalentPrize 2023. Важливим героєм сет-дизайну стало дизайнерське крісло, кастомізоване фактурною тканиною з колекції. Тепер його можна побачити та замовити в theCOAT.

15

16

17

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *