Повернення тренду: сукня на бретелях + футболка

Одержимість модою 1990-х не вщухає. Нова хвиля популярності поєднання сукні на бретельках з футболкою — яскравий цьому приклад. Свого часу цю стилізацію обожнювали Кейт Мосс, Гвінет Пелтроу та Наомі Кемпбелл. А сьогодні фанатками поєднання є Кеті Голмс, Кая Гербер та Ліла Мосс. Вони доводять, що такий стиль є гарним показником відчуття легкості та смаку.

Melodie Jeng0Melodie Jeng

Реклама

Деякі зірки зараз запозичують простий трюк стилізації з 1990-х — вдягають сукню на бретельках поверх звичайної футболки. Ми помітили відданість цій багатошаровості на Дженніфер Еністон, а також на Шер Горовіц у стрічці 1995 року “Безголові”, а також героїні Дрю Беррімор у "Дикому коханні" 1995 року.

Кадр зі стрічки "Безголові" 1995 року1Кадр зі стрічки "Безголові" 1995 року

Дрю Беррімор у стрічці "Дике кохання" 1995 року в блакитній сукні з принтом на бретелях та в білій футболці 2Дрю Беррімор у стрічці "Дике кохання" 1995 року в блакитній сукні з принтом на бретелях та в білій футболці

Нині, у 2024 році, за повернення тренду відповідає Зої Кравіц. На презентації книги Марго Роббі та Ендрю Мукамала “Барбі: Всесвітня подорож”, Кравіц з’явилася в образі The Row: чорній мереживній сукні на бретелях поверх чорної футболки та в чорних шкіряних човниках.

Gonzalo Marroquin/Getty Images3Gonzalo Marroquin/Getty Images

На показі Balenciaga осінь-зима 2024/25 ми також помітили монохромний образ — червону мереживну сукню поверх червоних футболок.

Balenciaga осінь-зима 20244Balenciaga осінь-зима 2024

Приємно, що поєднання сукні та футболки немає жодних обмежень. Ось, як можна втілити тренд 1990-х зараз:

Mango5Mango

Everlane6Everlane

Ganni7Ganni

Sunspel8Sunspel

John Galliano9John Galliano

Cos10Cos

За матеріалами vogue.co.uk

111

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *