Повʼязка на голову — модний весняний аксесуар

Пов’язки на голову зазвичай асоціюються з естетикою препі, як-от зі стилем Блер Волдорф. Але ще до виходу культового серіалу "Пліткарка" трикотажні повʼязки популяризували Барбра Стрейзанд і Бріжит Бардо. Сьогодні це скоріше практичний аксесуар для тренувань, але раніше, 1960-х і 1970-х, пов'язки були важливою частиною образів кіногероїнь.

10

Реклама

Широкі пов’язки на голову відійшли на другий план у 1980-х роках, коли почали зʼявлятися тонкі обручі-зигзаги та м’які оксамитові головні убори. Але останнім часом мода на зручні еластичні широкі пов'язки повертається. Модель Белла Гадід доповнює цим аксесуаром образ у дусі oldmoney, а співачка Еддісон Рей — спортивний костюм, в якому йде на пілатес.

11

І це стосується не тільки зірок. На Тижні моди, що триває в Копенгагені, ми вже кілька разів помітили товсту чорну повʼязку, що прикрашала голови streestyleінфлюєнсерок. А отже, чи то як модний аксесуар, чи як зручна річ, щоб волосся не потрапляло в обличчя, пов’язка з трикотажу має зʼявитись у вашому гардеробі цього сезону. Наводимо кілька прикладів, як зірки минулого і сьогодення носять повʼязку.

Ромі Шнайдер у фільмі 2Ромі Шнайдер у фільмі “Дрібниці життя”Бріжит Бардо у фільмі "Приватне життя"3Бріжит Бардо у фільмі "Приватне життя"Барбра Стрейзанд4Барбра СтрейзандУрсула Андресс у фільмі "Веселощі у Акапулько" разом із Елвісом Преслі.5Урсула Андресс у фільмі "Веселощі у Акапулько" разом із Елвісом Преслі.Мадонна та німецький режисер Майкл Верховен на церемонії вручення премії  New York Film Critics’ Awards в 1991 році.6Мадонна та німецький режисер Майкл Верховен на церемонії вручення премії New York Film Critics’ Awards в 1991 році.Белла Гадід на показі Isabel Marant, весна 2023 року7Белла Гадід на показі Isabel Marant, весна 2023 рокуТиждень моди в Копенгагені, 2024 рік8Тиждень моди в Копенгагені, 2024 рікВінні Харлоу на Каннському кінофестивалі.9Вінні Харлоу на Каннському кінофестивалі.Еддісон Рей10Еддісон Рей

За матеріалами vogue.com.au

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *