Підвісок із серцем — прикраса, яку обожнюють модниці

Довгий час зарезервоване виключно для Дня святого Валентина чи пристрасних зізнань у коханні серце нарешті стало великим трендом цього сезону: естетика heartcore є однією з найпопулярніших та залишиться такою і прийдешньої весни. Модниці віддають перевагу масивному підвісу в формі серця.

Instagram

@camillecharriere

Цей символ, повсюдно присутній на подіумах, також поширюється на ювелірні вироби, які додають його, оновлюючи традиційні предмети — сережки-кільця, обʼємні каблучки та, звісно, намиста. Іноді така прикраса навіть стає центральною деталлю всього образу.

Реклама

Instagram

Anne-Victoire Lefevre (@vikilefevre)

Instagram

AMAKA (@amaka.hamelijnck)

Масивне серце одностайно визнано експертами моди, які відзначили, що це типове намисто 1990-х повсюдно присутнє в соціальних мережах. Чи це через його вигнуті лінії чи через шарм "дев’яностих"? Одне можна сказати напевно: цей хромований кулон, який висить на чорному шнурі чи стрічці та іноді прикрашений діамантами чи логотипом, знайшов свій шлях до найавангардніших гардеробів. Каміль Шар’єр, Анн-Віктуар Лефевр, Грес Ганем і Амака Гамелінк уже зробили прикрасу частиною свого фірмового стилю. Підвіс має багато безумовних шанувальниць, оскільки поєднує в собі свіжість і актуальність. Тому не дивно, що багато хто зробив його необхідною основою як для неофіційного, так і для парадного вбрання.

Instagram

@camillecharriere

Instagram

Annabel Rosendahl (@annabelrosendahl)

За матеріалами vogue.fr.

10

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *