Ось єдиний денім-тренд, про який ви повинні знати в 2024 році

У 2024 році класичні сині або чорні джинси замінять пари сірого відтінку. Після захоплення естетики Y2K коричневим денімом, який взяв моду штурмом у 2023 році, сірий стане кольором прийдешнього року.

10

Реклама

Багато дизайнерів та модних домів представили сірий денім у своїх колекціях сезону весна-літо 2024. Таким чином бренди продемонстрували, що сірі джинси можна носити з усім і вони стануть універсальною й невіддільною частиною будь-якого гардероба.

11

У Loewe штанам із сірого деніма надали дуже (дуже!) високу талію та замінили ними штани костюма, переосмислюючи тенденції офісного одягу. У Diesel традиційно представили випрані сірі джинси, а Марія Грація К'юрі для Dior перетворила сіруватий денім на ансамбль зі спідниці та куртки, який є і шикарним, і повсякденним.

12

Широкі від коліна, завужені, на низькій чи високій посадці штани; спідниця, плаття або жакет: сірий денім був скрізь на вулицях під час Тижня моди, замінюючи вічні індиго або чорні джинси. Тому саме час додати й собі у гардероб сірі джинсові речі.

13

За матеріалом vogue.com

14

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *