Найкращі кросівки для бігу 2024 року

У Всесвітній день бігу ми не можемо не згадати про найважливіший атрибут комфортного забігу кросівки. Нині кросівки є обов'язковим елементом не тільки спортивного гардероба, а й модних образів. Без пари кросівок складно уявити будь-який повсякденний вихід, і завдяки цій тенденції vogue.ua вважає, що можна сміливо інвестувати у кросівки для бігу, оскільки навіть якщо ваша історія з пробіжками швидко закінчиться, стильна пара кросівок буде відмінним додатком до модних образів. Vogue.ua зібрав найкращі бігові кросівки 2024 року із цією добіркою можна сміливо уникати консультантів у магазині.

Photo: Launchmetrics0Photo: Launchmetrics

Реклама

Кросівки для бігу мають відповідати декільком характеристикам: бути достатньо м'якими; фіксувати, але не перетискати ногу; мати пружну підошву, що мінімізуватиме ризик травми. Серед модних характеристик — яскраві кольори або мінімалістичний дизайн, структурна форма й універсальність. Хоча найбільш влучними зазвичай вважаються білі кросівки, саме кольорові моделі є гітом цього року, який точно протримається ще декілька сезонів.

Олівія Вайлд. Photo: Getty Images1Олівія Вайлд. Photo: Getty Images

Олівія Вайлд регулярно відвідує спортзал. Одними з улюблених кросівок акторки є пара від Hoka. Ці кросівки полонили модниць громіздкою платформою та сучасним силуетом, що ідеально пасує для безлічі образів. Також модниці обирають кросівки Asics. На рівні з кросівками від New Balance, вони мають сучасну витягнуту форму та добре поєднуються із сукнями. Як бачимо, навіть з елегантною чорною сукнею ці кросівки мають влучний вигляд, доповнюючи стилізацію.

Photo: Getty Images2Photo: Getty Images

Для щоденних прогулянок, забігів та модних виходів варто пригледітися до ASICS Gel Nimbus 26, для бігунів-початківців — HOKA Clifton 9, а для виняткового комфорту та швидкості — On Cloudstratus 3. Кожна модель має декілька кольорів на вибір, а ми зібрали найяскравіші з них, не забувши й про мінімалісток: кросівки Hoka Bondi 8 — для вас.

Найкращі кросівки для бігу 2024 року3

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *