Найкращі бюджетні весільні сукні для весняних наречених

Готові розпочати новий розділ життя, але не хочете витрачати на свій образ статки? Ми зібрали найкращі варіанти бюджетних весільних суконь для тих, хто йде до вінця навесні.

Photo: By Malina0Photo: By Malina

Реклама

Планування весілля — зворушливий і водночас стресовий період. Чи не кожна наречена мріє про ідеальний букет, гарне місце проведення, музику, та, звичайно, вишукану весільну сукню. Проте погляньмо правді в очі — ціни на них бувають настільки захмарними, що не кожен банківський рахунок це витримає. Саме тому ми зібрали вишукані та ніжні весільні сукні з помірними цінами — прайс більшості не перевищує 500 євро, в яких буде надзвичайно приємно сказати заповітне “Так!”.

Від розслаблених до класичних силуетів, шукайте в добірці свою ідеальну весільну сукню.

Rotate1RotateManning Cartell2Manning CartellTonyy3TonyyBlanca Vita4Blanca VitaSolace London5Solace LondonIda Sjöstedt6Ida SjöstedtNissa7NissaJacquemus8JacquemusRebecca Vallance9Rebecca VallanceToteme10TotemeTwist & Tango11Twist & TangoRixo12RixoMSGM13MSGMBec + Bridge14Bec + BridgeLoulou Studio15Loulou StudioSelf-Portrait16Self-PortraitSignificant Other17Significant OtherNana Jacqueline18Nana Jacqueline

За матеріалами voguescandinavia.com

119

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *