Мереживна сукня, мініспідниця та колготки: 5 стильних образів, натхненних попзірками

Серед стритстайл зірок, якими ми надихаємося у створенні стильних образів, часто присутні й знамениті модниці, як-от Емілі Ратаковскі, Белла Гадід та Гейлі Бібер. Зірки створюють або підтримують тенденції, які наслідуємо і ми. До окремої групи належать концертні образи зірок, які в дещо перебільшеній варіації теж віддзеркалюють найгучніші модні тренди року. Vogue.ua розгледів останні появи відомих попвиконавиць на концертах і зробив декілька висновків. Ось 5 модних речей, які потрібні вам у гардеробі цього року.

Тейлор Свіфт. Photo: Getty Images0Тейлор Свіфт. Photo: Getty Images

Реклама

Біла мініспідниця

Концертною амбасадоркою мініспідниць цього літа є Сабріна Карпентер. Ще під час виступу на фестивалі Coachella усі образи співачки мали обов'язковий елемент – ультрамініспідницю. Найбільш повсякденним нам здався образ зі світлою мініспідницею та курткою з анімалістичним принтом в молочному відтінку.

Сабріна Карпентер. Photo: Getty Images1Сабріна Карпентер. Photo: Getty Images

DSquared²2DSquared²

Self-Portrait3Self-Portrait

Мереживна мідісукня

Підтвердженням тренду на прозорість та довжину міді є Дуа Ліпа. Під час одного з виступів співачка була вдягнена у синю мереживну мідісукню у поєднанні з човниками на підборах в тон. Така сукня є гарним варіантом для заходів із вечірнім дрескодом.

Дуа Ліпа. Photo: Getty Images4Дуа Ліпа. Photo: Getty Images

Alaïa5Alaïa

LoveShackFancy6LoveShackFancy

Колготки-сіточки

Безперечно літній варіант колготок – сіточки. Цей варіант колготок часто присутній в концертних образах зірок, однак цього літа найбільше запам'ятався образ Олівії Родріґо з колготками-сіточками та блискучими мініспідницею та топом. Стилізацію доповнили чорні чоботи на кшталт Dr Martens.

Олівія Родріґо. Photo: Getty Images7Олівія Родріґо. Photo: Getty Images

Natori8Natori

Alaïa9Alaïa

Сукня у стилі бохо

Визнаною представницею стилю бохо серед попзірок є Тейлор Свіфт. Співачка обирає речі у стилі бохо як для сценічних образів, так і для повсякденного життя. Один з привабливих прикладів – довга сукня з аплікацією. Свіфт має аж дві таких сукні у червоному та зеленому кольорах. Ми надихнулися образом співачки й обрали актуальні нині бохо сукні у жовтому кольорі.

Тейлор Свіфт. Photo: Getty Images10Тейлор Свіфт. Photo: Getty Images

FARM Rio11FARM Rio

Polo Ralph Lauren12Polo Ralph Lauren

Спортивні шорти та оверсайз футболка

Постійною представницею цього сценічного образу є Біллі Айліш. Оверсайз одяг давно є впізнаваною рисою образу співачки, у якого є важливе значення – Айліш спеціально обирає унісекс одяг великих розмірів аби запобігти сексуалізації. Цього літа, як на замовлення, одним з головних трендів якраз є довгі спортивні шорти, а на великі футболки попит є завжди.

Біллі Айліш. Photo: Getty Images13Біллі Айліш. Photo: Getty Images

we11done14we11done

DSquared²15DSquared²

116

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *