Магія Марракеша: нова колекція Elie Saab Couture весна-літо 2024

Елі Сааб завжди славився віртуозними сліпучими прикрасами. У новій кутюрній колекції весна-літо 2024 з 64 образів лише 6 були однотонні, позбавлені прикрас: три сукні з червоного шовку різних тонів, рельєфна бальна сукня з рожевого шовку Duchesse, драпіроване поєднання із блакитного ґазару та спадаючий халат у зеленувато-жовтому кольорі. Решта являла собою блискучий парад інкрустованих мережив, вишивки кристалами, вирізів із золотою обробкою, пелюсток з органзи та пір'я, перетворених на тривимірні аплікації у формі квітів.

10

Реклама

Ці пір’ясті квіти прикрасили величну накидку, яку Дженніфер Лопес одягнула на показ і по-королівські зайняла своє місце в першому ряду, насолоджуючись шоу вечірніх суконь пастельних тонів, струнких силуетів, підкреслених хвилеподібними бічними вставками, рукавами-накидками, рукавами-дзвіночками і палантинами, які різним чином подовжувалися шлейфами. "Мені подобаються королівські особи", — сказав Сааб за лаштунками.

11

Elie Saab Couture2Elie Saab Couture

13

Ремесло Elie Saab, вражає: кожен сезон високої моди дизайнер приїжджає з Бейрута зі всім своїм ательє, співробітники якого втілюють талант і чуття дизайнера до пишноти в незліченних розкішних інтерпретаціях. Твори Сааба ніби живуть у фантастичному місці, але перший ряд зірок на його показі вказував на те, що, хоча його уява цього сезону мандрувала “до магії Марракеша та таємниці пустельної троянди”, його ноги міцно закріплені на червонму хіднику. Як і будь-який інший дизайнер, думаючи про кутюрну колекцію, він дивиться на можливості премії "Оскар".

14

15

16

Всю колекцію Elie Saab Couture весна-літо 2024 дивіться в нашій галереї.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *