Made in Ukraine: наймодніші сумки українських брендів поточного літа

Сумка – мабуть, найважливіший жіночий аксесуар. З її допомогою можна правильно розставити акценти та навіть повністю змінити тон образа. Мінісумки на короткій ручці, моделі створені в техніці кроше, аксесуари неправильних геометричних форм і сумки розміру XXL, здатні вмістити все необхідне: Vogue.ua зазирнув у колекції українських брендів і зібрав наймодніші сумки поточного літа.

Vikele Studio

Український бренд Vikele Studio почав свою роботу в 2017 році. Кожна сумка марки – унікальна, оскільки створюється вручну майстрами бренду на мануфактурі в Києві. Цього літа радимо придивитися до компактного аксесуару в мʼякому коричневому відтінку. Така сумка пасуватиме як до розслаблених щоденних образів, так і до вечірніх нарядів.

Реклама

Instagram

, VIKELE STUDIO (@vikelestudio)

Kachorovska

У колекції Kachorovska можна знайти сумку-шопер Hanya, виготовлену в техніці кроше. На створення цього аксесуара бренд надихнула форма сумки для гольфу, а всередині є косметичка для необхідних дрібниць та цінних речей, яка створена в комбінації кроше та замші.

Instagram

, Kachorovska (@kachorovska_atelier)

Bagllet

Додати літньому образу необхідних акцентів допоможе яскраво-рожева мінісумка українського бренду Bagllet. Аркоподібна форма, плавні лінії та невеликий розмір аксесуара забезпечують максимальну легкість та свободу в його стилізації.

Instagram

, Bagllet (@bagllet)

Bevza

У колекціях Bevza, як і завжди, можна знайти закодовані символи та посилання. Сумка Grain з застібкою у формі колоска пшениці, яка доступна у білому та чорному кольорах, — це данина глибокому символізму, закладеному в найпростіших елементах — зерні, хлібі та позачасовій історії про підтримку та оновлення життя.

Instagram

, BEVZA (@bevza)

Litkovska

Зовсім нещодавно Litkovska оголосили про запуск нової лінійки аксесуарів, і першою моделлю стала сумка Zip Bag — справжнє втілення філософії бренду Ця сумка, створена з високоякісної шкіри, поєднує в собі елегантність та практичність, а завдяки продуманому дизайну й універсальним кольорам вона стане чудовим доповненням до будь-якого образу, як-от діловий костюм, вбрання на щодень або вечірній вихід.

Instagram

, LITKOVSKA (@litkovska_official)

Kate Kore

Червоний колір не втрачає своєї популярності вже декілька сезонів поспіль і, схоже, не полишить модний Олімп і поточного літа, і прийдешньої осені. Радимо звернути увагу на сумку від Kate Kore у насиченому червоному відтінку. Цей шкіряний аксесуар – справжній синонім елегантності.

Instagram

, Kate Kore (@katekore.kyiv)

JUNA

У колекції українського бренду JUNA представлені асиметричні замшеві сумки, що доступні в декількох пастельних кольорах. Поєднуйте їх з улюбленою сукнею, а для більш неформальних виходів обирайте лляний костюм чи "канадський смокінг".

Instagram

, JUNA (@juna.bags)

HVOYA

"Менше – це більше", як стверджують HVOYA. Їхня базова сумка Niche з мʼякими лініями та відсутністю кричущих декоративних матеріалів, представлена у чорному та цегляному кольорах, – необхідна основа жіночого гардеробу.

Instagram

, HVÓYA (@hvoya.kyiv)

Verbena Handbags

Відтінок Baby blue – помітний тренд поточного сезону. Український бренд Verbena Handbags зробили ставку саме на нього, представивши компактну сумку ніжно-блакитного кольору. Такий замшевий аксесуар – головний помічник при створенні найрізноманітніших образів.

Instagram

, VerbenA Handbags (@verbena_handbags)

10

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *