LVMH представили медалі для Олімпійських і Паралімпійських ігор у Парижі 2024 року

8 лютого LVMH представили медалі для Паралімпійських та Олімпійських ігор, які відбудуться в Парижі у 2024 році. Вперше в історії Ігор кожна медаль прикрашена дуже символічним і безцінним фрагментом металу — оригінальним залізом з Ейфелевої вежі. Розробкою дизайну медалей займалася паризька ювелірна компанія Chaumet, розташована на Вандомській площі з 1812 року.

10

Реклама

Як перший ювелірний Дім в історії Олімпійських і Паралімпійських ігор, якому випала честь розробити дизайн цих медалей, MaisonChaumet взявся за це завдання з креативністю та пристрастю. Chaumet черпав натхнення у своїй багатій спадщині, своєму надзвичайно привабливому стилістичному репертуарі, а також у знакових символах Франції та Парижа, що призвело до справді унікального дизайну, який поєднує традиції та сучасність. Завдяки надзвичайній креативності та інноваціям Chaumet переосмислив найбажанішу з усіх нагород для елітних спортсменів. Дизайн медалі одночасно впевнений і сміливий, ідеально поєднується зі спортивними досягненнями спортсменів

View thisposton Instagram

A postsharedbyLVMH (@lvmh)

Шестикутник, візуальна емблема, що символізує Францію, також є улюбленою фігурою для Chaumet. Восьмигранний символ, використаний у словнику стилю Дому, уособлює Францію та доповнений серією променів, що символізують сяйво нації, яка приймає Олімпійські та Паралімпійські ігри в Парижі 2024 року, а також спортсменів, чиї виступи схвилюють світ. На відміну від попередніх років, олімпійська та паралімпійська медалі мають одне обличчя. У заяві, в якій оголошено дизайни, президент Paris 2024 Тоні Естанге сказав, що це рішення є “поєднанням” двох подій.

11

Chaumet запровадив інновації, створивши центр у формі шестикутника та встановивши його всередину медалі за допомогою техніки, відомої як griffesetting, яку Maison використовує для дорогоцінних каменів у своїх високих ювелірних виробах. Червоні або сині стрічки, виготовлені з вишуканим французьким знанням, відтворюють елегантні, звужені догори лінії Ейфелевої вежі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *