Льон – король літа: нова колекція Atelier Handmade

Український бренд Atelier Handmade продовжує вивчати льон і його властивості з усіх сторін. Для засновниці бренду Анастасії Єршової льон давно вже не просто модний матеріал, а цілий всесвіт, що заслуговує на ще більшу увагу. В новій колекції бренд вкотре демонструє, чому саме льон – король літа.

Реклама

10

“Для мене льон ніколи не був скороминущим трендом. В Atelier Handmade ми вже багато років з ним працюємо, бо саме льон – це перший крок до формування екологічного підходу при формуванні гардеробу. Не всі знають, але льон дуже елегантно старішає, з кожним разом стає м'якшим і податливішим, дарує максимальну свободу руху і дає нашій шкірі дихати, – розповідає Анастасія Єршова. – Ще дуже важливо в яких умовах вирощується волокно, переробляється у тканину, а згодом перетворюється на одяг. Кожен виріб Atelier Handmade створюється вручну нашими майстринями і доповнено ручною вишивкою “loved” саме для того, щоб власниця відчувала унікальність та турботу з якою ми створюємо одяг для неї. Я впевнена, що наш продукт не тільки не шкодить екосистемі, але є ще й корисний для людей. Ми навмисно постійно не змінюємо дизайн, щоб не формувати швидкоплинні тренд, але залюбки додаємо нові кольори, на які надихає нас природа. Замість трендів нам важливо вкладати у кожний виріб головний меседж, що має надихати кожну людину на благополуччя як себе так і всесвіту”.

11

12

13

Окремий напрямок роботи Atelier Handmade – вивчення цілющих властивостей льону, який відомий своєю зносостійкістю і міцністю, гігроскопічністю та повітропроникністю, екологічністю і антисептичними властивостями. Крім того, льон сприяє більш інтенсивному кровообігу, стимулюванню організму і зменшенню його стомлюваності. Лляний одяг дійсно допомагає відновити імунну систему і навіть оберігає людину від неврозів та тривожності, що сьогодні особливо актуально.

14

Цю ідею повного єднання із собою та природою підтримує і дизайн нової колекції – позачасові силуети, які не втрачають своєї актуальності, і не хімічне фарбування. Бренду важливо показати, що одяг – це наше продовження та ще один зв'язок із живим світом навколо.

15

16

Так, в новій колекції Atelier Handmade можна знайти фірмові сорочки з тендітною вишивкою рішельє, яка створюється в київському ательє марки, елегантні штани-палаццо, сукні з відкритою спиною та розслаблені сети з туніками. Серед нових кольорів – натуральний світло-сірий та ніжно-рожевий, в яких поєднується природна м’якість та відчуття безтурботності, так потрібне нам всім сьогодні.

17

18

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *