Літній бриз: прикраси, які підкреслюють любов до моря

Коли дихати солоним повітрям стає розкішшю, ми починаємо оточувати себе тим, що нагадує про морські та океанські глибини. У Всесвітній день океанів vogue.ua пропонує вшанувати найпотужнішу стихію за допомогою прикрас. Адже що може нагадувати про солоні глибини краще, аніж каміння, перли та мушлі.

Valentino весна-літо 2024. Photo: Launchmetrics0Valentino весна-літо 2024. Photo: Launchmetrics

Реклама

Перли є найелегантнішим вибором серед аксесуарів. Достатньо вдягнути намисто, щоб отримати вишуканий вигляд, навіть коли образ складається з джинсів та футболки. Його полюбляла Коко Шанель — і обираємо ми. Якщо ж вам не подобається відчуття на шиї, придивіться до сережок та каблучок з перлами.

Blaze Milano весна-літо 2024. Photo: Launchmetrics1Blaze Milano весна-літо 2024. Photo: Launchmetrics

Dior весна-літо 2023. Photo: Launchmetrics2Dior весна-літо 2023. Photo: Launchmetrics

Різнокольорове каміння — теж обов'язковий аксесуар у вигляді браслета чи намиста, який має винятковий літній та морський настрій. Пам'ятаєте, як у дитинстві під час канікул на узбережжі Чорного моря ми скуповували прикраси з каміння в сувенірних крамницях? Цього сезону час повернутися до давнього хобі.

Ulla Johnson весна-літо 2024. Photo: Launchmetrics3Ulla Johnson весна-літо 2024. Photo: Launchmetrics

Оскільки День океанів має передусім свідому місію, постараймося купляти прикраси з перлами, які вирощені у штучних умовах. Адже полювання на океанічні багатства виснажує підводну флору та фауну, а так хочеться насолоджуватися солоним повітрям якомога довше.

Vogue.ua зібрав найгарніші прикраси з підводною естетикою, якими можна надихнутися для поповнення колекції дорогоцінностей:

Браслет Versace4Браслет VersaceБраслет Versace5Браслет VersaceАнклет Anni Lu6Анклет Anni LuКулон Timeless Pearly7Кулон Timeless PearlyНамисто Mizuki8Намисто MizukiНамисто Eshvi9Намисто EshviНамисто Anni Lu10Намисто Anni LuКулон Versace11Кулон VersaceКомплект Baumer Vendome12Комплект Baumer VendomeСережки Annoushka13Сережки AnnoushkaСережки Eye Candy LA14Сережки Eye Candy LAСережки Rabanne15Сережки RabanneСережки Emilio Pucci16Сережки Emilio PucciСережки Talbots17Сережки Talbots

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *