Іван Фролов – про Крим, нову колекцію і підтримку

Минулий модний сезон став успішним для українських дизайнерів, а однією з ключових міжнародних подій став показ нової колекції FROLOV, яку дизайнер Іван Фролов показав на Тижні моди в Лондоні за підтримки Kronenbourg 1664 Blanc Україна. Ми дізналися всі подробиці.

Реклама

#promotion

Як народилася колекція

Ця колекція народилася в Києві. Наша команда вклала в кожен шов і вишивку всю свою любов, незважаючи на обстріли і повітряні тривоги. Натхненна вона Кримом, який у кожного українця займає особливе місце у серці. Особисто для мене Крим – це найяскравіші підліткові спогади, копаючись в яких я постійно знаходив речі, які стали частиною колекції – від відтінку бургунді, натхненого культурою виноробства в Криму, до мережива та тваринних принтів, які я пам'ятаю з тодішніх дискотек.

Фото: @shtefutsa0Фото: @shtefutsa

До анексії 2014 року я відвідував півострів щоліта. Неможливість побувати у цих місцях знову відродила в моїй пам’яті десятки образів, які хвилювали мене та вплинули на моє розуміння жіночності, сексуальності та свободи самовираження в кінці 90-х та 2000-х роках. Свобода та провокація є визначальними рисами бренду FROLOV. Їх осмислення і втілення також відбулись, завдячуючи Криму.

Фото: @shtefutsa1Фото: @shtefutsa

Про Крим

Крим – це Україна, це частина нашого життя і найприємніші спогади, які допомогають вистояти у ці важки часи. Це мікс пригод і насолод, перше кохання і дорослішання, мода нульових і тепло, яке переповнює тебе. В цьому унікальному місці поєдналися неймовірна природа та захоплююча культура, які надихали і надихають. Так, переливи на фірмових корсетах FROLOV відображають моє захоплення кримським надвечір’ям та спогади про нерівномірну засмагу на оголених тілах, а історія півострову виражена в колекції східними мотивами, які вразили мене ще тоді, коли я дитиною поїхав до палацу кримсько-татарського хана в Бахчисараї. Також відкарбувалися в пам’яті уривки серіалу "Роксолана" про легендарну українську дівчину, яка у 16 ст. була продана у рабство султану, і стала дружиною правителя Османської імперії. Образ Роксолани у цій стрічці, а особливо момент, коли з неї зривають одяг під час продажу на ринку рабів, стали прототипом вбрання, що складається з чорної прозорої сукні та мереживної білизни.

Фото: @itschrisyates2Фото: @itschrisyates

Реакція на колекцію

Лондонська аудиторія прийняла цю колекцію дуже позитивно – як з візуальної точки зору, так і після ознайомлення із закладеною в неї ідеєю. Мені важливо спілкуватися зі світом про події, що відбуваються в Україні. Крим вже 10 років в окупації – я рад, що таким способом, через власні спогади зміг нагадати міжнародній аудиторії про це.

Фото: @zabaranilovv, @taarrdi3Фото: @zabaranilovv, @taarrdi

Про улюблений образ

Через те, що це дуже особиста колекція, то вибрати один улюблений образ дуже складно. Але хотілося б звернути увагу на металізовану вишивку, натхненну кримсько-татарським костюмом. Цю металеву бахрому ми зробили з металевих кісточок, які ми використовуємо у корсетах. Також це леопарди, які я пам'ятаю з образів місцевих продавчинь, які неймоірним способом вміли поєднувати самі різні стилі і принти.

Фото: @itschrisyates4Фото: @itschrisyates

Фото: @itschrisyates5Фото: @itschrisyates

Про підтримку

Бренд FROLOV вже втретє приймає участь у Тижні моди в Лондоні і з кожним сезоном ми ставимо собі планку все вище і вище. Цього неможливо було б зробити без партнерів, які допомагають нам говорити зі світом на мові моди. Ми вдячні команді Kronenbourg 1664 Blanc Україна*, яка підтримала всі наші ідеї. В цьому сезоні ми вже зробили повноцінне шоу з великою кількістю моделей та великим подіумом, щоб ще раз показати силу української креативної думки.

Фото: @lulu.shing6Фото: @lulu.shing

Про плани на майбунє

На цей рік у нас заплановано багато цікавого – ми не лише продовжимо міжнародну експансію, беручи участь у Тижнях моди та інших професійних заходах, а й готуємо цікаві колаборації. Впевнений, що багато хто подивиться на FROLOV з іншого боку.

Про сучасну чуттєвість

Більше 10 років ми продовжуємо досліджувати сексуальність та телесність. Разом з нами зросла і наша аудиторія, яка стала більш відкрита до експериментів і вивчення власної чуттєвості. Ми дуже раді, що разом з FROLOV можемо досліджувати нові грані інтелигентної провокації і давати старт важливим дискусіям.

Фото: @shtefutsa7Фото: @shtefutsa

Про зіркові співпраці

Кожна наша співпраця унікальна, адже створення кожного зіркового образу – це довгий та кропіткий процес. Проте для мене найособливішою є наша робота з Дженніфер Лопес, співпраця з якою вперше розпочалася ще 2021 року. Її остання поява в нашій сукні розірвала соцмережі – це був запуск її довгоочікуваного альбому, де вона з'являється у образі нареченої.

Про мрію

У мене тілька одна мрія – це перемога України.

* – Кроненбург 1664 Бланк — пиво з фруктовими нотками, яке виробляється по оригінальній рецептурі, розробленій у Франції. Має м’який солодовий смак з тонким ароматом цитрусових та апельсинової цедри. Це поєднання доповнює пряно-фруктовий присмак, який змінюється солодкуватим, ледь відчутними пшеничними відтінками.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *