Endless summer: ексклюзивна колекція ROÁR x ЦУМ Київ

Український бренд ROÁR разом із ЦУМ Київ презентують ексклюзивну колекцію купальників. Назва кожного купальнику передає відчуття легкості та безтурботності, нагадуючи, що літо — це маленьке життя.

10

Реклама

11

“Для мене ця колекція — про справжнє переродження звичних силуетів, адаптована для активного літа, наповненого незабутніми враженнями та емоціями. Вона демонструє нову для нас естетику, поєднуючи в собі мінімалізм, смарт-сексуальність, комфорт і вишуканість”, — коментує дизайнерка бренду Анастасія Шашкова.

12

13

Окрім чорно-білих, червоних і рожевих купальників та бікіні, у колекції можна знайти і трендову тенісну мініспідницю, яка чудово доповнить не тільки пляжний образ, але і стане головною союзницею щоденних розслаблених виходів.

14

15

“Наша тривала й успішна співпраця з брендом ROÁR надихнула нас на ідею створення “капсули”, яка дарує відчуття наближення омріяного літнього сезону. Вишукані купальники з колекції в стилі “тихої розкоші” стануть ефектним доповненням вашого пляжного образу”, — коментує Ольга Чайка, директорка департаменту закупівель і ритейлу ЦУМ Київ.

16

17

Придбати речі з літньої колаборації можна ексклюзивно на 3-му поверсі ЦУМу та в онлайн-магазині tsum.ua

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *