Джастін та Гейлі Бібери стануть батьками

Джастін та Гейлі Бібери порадували свою багатомільйонну армію фанатів новиною, що скоро стануть батьками. Поділитися такою важливою подією в житті вони вирішили, звісно, через інстаграм, де за їхнім життям стежать майже 350 мільйонів підписників.

Instagram

, Justin Bieber (@justinbieber)

Пара показала серію романтичних фотографій, на яких Гейлі позує в мереживному напівпрозорому вбранні Saint Laurent, що підкреслює округлий живіт.

Реклама

10111213141516

Нагадаємо, що у вересні 2018 року Джастін Бібер таємно одружився з моделлю Гейлі Болдвін, а вже за рік пара організувала пишне весілля в місті Блаффтон у Південній Кароліні. Перед тим як стати чоловіком і дружиною, Бібери були знайомі кілька років, якийсь час навіть зустрічалися, але ніхто з фанатів артиста не міг повірити, що він таки розійдеться зі своєю на той момент дівчиною Селеною Гомес. Вперше про дітей Бібер заговорив ще 2021 року. В інтерв'ю GQ він розповів, що вони з Гейлі хочуть стати батьками, але не поспішають. Також Джастін розповідав, що саме вона стала першою людиною, якій він може повністю довіряти і бути з нею самим собою.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *