До 1 квітня: компанія Adidas запропонувала носити коробки замість кросівок

Коробки замість кросівок - 10 Коробки замість кросівок / instagram

Напередодні Дня дурня 1 квітня бренди почали випускати кумедні рекламні кампанії. Компанія з виробництва спортивного одягу Adidas не залишилася осторонь.

Компанія Adidas представила незвичайну модель кросівок, що нагадує коробку для взуття з вирізом для ніг. Box Shoe з’явились у додатку Confirmed і одразу ж збурили світ моди.

Схоже, що цього разу бренд вирішив виділитися кросівками, оформленими в стилі своїх фірмових синіх коробок з-під взуття.

Ці кросівки Adidas, що стирають межі між продуктом і упаковкою, дійсно нестандартні. Прямокутний дизайн нагадує оригінальну взуттєву коробку Adidas і створює ідеальний силует для експериментального стилю. Кросівки з масивними шнурками – ефектний предмет, який прикрасить будь-який образ, – зазначив виробник.

Креативний директор бренду CLOT Едісон Чен, також відомий своїми спільними роботами з Adidas, опублікував в Instagram студійні знімки “Box Shoe”. Він не уточнив, чи буде бренд продавати “коробкове” взуття, чи воно запам’ятається фанатам як кумедний концепт з одним єдиним “прототипом”.

Ймовірно, всі подробиці стануть відомі не раніше 1 квітня. Поки що кросівки-коробки можна знайти лише в застосунку Adidas Confirmed. Там для них створено окрему сторінку.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Supreme Leaks News | SLN (@supreme_leaks_news)

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *