Делікатна робота: нова колекція Armani Privé Couture весна-літо 2024

Джорджіо Армані випустив свою першу колекцію Privé у січні 2005 року, 19 років тому. Хоча дизайнер не в настрої святкувати важливі події, він сказав, що відчуває, що настав час трохи змінити темп. Цьогорічна кутюрна колекція наповнена делікатним мереживом, присипаним ледь помітними сяйливими кристалами.

10

Реклама

11

12

Хоча Армані відомий своєю суворістю в дотриманні встановлених ним правил, цього сезону він назвав колекцію enJeu — французьким словосполученням, яке може мати подвійне значення. З одного боку, це означає "використовувати моду в грі", а з іншого, це можна перекласти як "кутюр розважається". "У будь-якому випадку, для мене настав час бути сміливим, ризикувати та, ймовірно, бути трохи менше Армані", — прокоментував дизайнер.

13

14

15

Цьогорічна колекція ArmaniPrivé представила 92 образи “для багатьох різних жінок, які розповідають різні історії, без єдиного натхнення чи теми". Неймовірно ошатні сукні та костюми з тонким мереживом, присипаним крихітними кристалами, стояли поряд із багатими сумішами з тюлю або шовкового шифону. Вишивка стразами надала колекції яскравого блиску, підкреслюючи екстравагантність Армані, тоді як хроматична палітра ніжних тонів додала їй неземного шарму.

16

17

18

19

Подивитися повну колекцію ArmaniPrivé весна-літо 2024 можна за посиланням.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *