Чорна сукня — головна річ в гардеробі зірок на Тижні високої моди в Парижі

Божевілля навколо маленької чорної сукні почалося наприкінці 1920-х років, коли Габріель Шанель зробила її невід'ємною частиною жіночого гардероба. Відтоді дизайнери розважалися, інтерпретуючи цей виріб на свій лад. До прикладу, ГіЛарош у 1972 році створив знамениту чорну сукню зі спокусливою відкритою спиною, яку носила МірейДарк у фільмі "Високий блондин у чорному черевику". Згадаймо також Одрі Гепберн у сукні Givenchy у стрічці “Сніданок у Тіффані” або Катрін Денев у вбранні YvesSaintLaurent у “Денній красуні”.

Мірей Дарк у фільмі "Високий блондин у чорному черевику"0Мірей Дарк у фільмі "Високий блондин у чорному черевику"

Реклама

Сьогодні чорна сукня — з вирізами, глибоким декольте або з прозорими деталями — зарекомендувала себе як улюблена річ зірок на Тижні високої моди в Парижі. Можливо, тому, що вона проста, ефектна і легко може справити враження. Цього сезону ми бачили Дженніфер Лопес, Кайлі Дженнер і Флоренс П’ю у вбраннях Valentino, Зіту д’Отвіль у GiorgioArmaniPrivé, а Зендею, Гантер Шафер і ЖеральдінНакаче в сукнях Schiaparelli. Кожна зі знаменитостей вибрала чорне плаття — від міні до максі.

Кайлі Дженнер на показі Valentino Haute Couture весна-літо 20241Кайлі Дженнер на показі Valentino Haute Couture весна-літо 2024Дженніфер Лопес на показі Valentino Haute Couture весна-літо 20242Дженніфер Лопес на показі Valentino Haute Couture весна-літо 2024Флоренс П'ю на показі Valentino Haute Couture весна-літо 20243Флоренс П'ю на показі Valentino Haute Couture весна-літо 2024Фелісіті Джонс на показі Dior Haute Couture весна-літо 20244Фелісіті Джонс на показі Dior Haute Couture весна-літо 2024Зендая на показі Schiaparelli Haute Couture весна-літо 20245Зендая на показі Schiaparelli Haute Couture весна-літо 2024Самара Вівінг на показі Valentino Haute Couture весна-літо 20246Самара Вівінг на показі Valentino Haute Couture весна-літо 2024Лена Махфуф на показі Valentino Haute Couture весна-літо 20247Лена Махфуф на показі Valentino Haute Couture весна-літо 2024Зіта д'Отвіль на показі Giorgio Armani Privé Haute Couture весна-літо 20248Зіта д'Отвіль на показі Giorgio Armani Privé Haute Couture весна-літо 2024Хантер Шафер на показі Schiaparelli Haute Couture весна-літо 20249Хантер Шафер на показі Schiaparelli Haute Couture весна-літо 2024Жеральдін Накаш на показі Schiaparelli Haute Couture весна-літо 202410Жеральдін Накаш на показі Schiaparelli Haute Couture весна-літо 2024

За матеріалами vogue.fr

111

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *