Чому жінкам слід обов’язково додати краватки до свого гардероба

На цьогорічному Тижні моди в Австралії гості шоу віддали перевагу діловій естетиці. Серед натовпу, який обрав різноманітні варіації сучасних костюмів — як класичних, так і абстрактних інтерпретацій, — однією модною корпоративною деталлю, яка виглядала з-під комірів сорочок, стала краватка.

Image credit: Liz Sunshine0Image credit: Liz Sunshine

Реклама

Затиснутий між лацканами піджаків, пальт і жакетів усіх видів, цей традиційно формальний аксесуар може здатися недоречним на тлі яскравих сучасних вбрань гостей Тижня моди. Але саме краватки (дозвольте скаламбурити) зв'язали цьогорічні ансамблі разом. Від чорних вузьких варіантів до шовкових з візерунками та навіть однієї зробленої з плетеного волосся, — краватки стали завершальною та вельми цікавою деталлю в образах.

Введення краватки у моду сталося завдяки відродженню корпоративного стилю 1990-х років та модним тенденціям, які схиляються до утилітарності. Згадайте лише підхід Міуччі Прада до бізнес-шик-уніформи та її важливості. Історично, краватка була символом влади, тому її наявність миттєво надає впевненості будь-якому образові. І якщо ви вагаєтесь, як стилізувати цей аксесуар, надихайтеся гостями Тижня моди в Австралії.

Відвідувачі події поєднали улюблену краватку з традиційною сорочкою на ґудзиках, піджаком або пальтом і парою розслаблених штанів зі складками. Щоб додати жіночності, деякі обрали міні або мідіспідницю замість штанів, а також одягали панчохи та стильні капелюхи, аби завершити образ. Відходячи від традиційного, деякі жінки вдягали краватки в поєднанні з червоними шкіряними куртками та потертим джинсовим жакетом й навіть золотистим пальтом. Тож, здається, краватка пасує майже до всього. Найкращі способи стилізувати краватку — дивіться нижче.

Image credit: Liz Sunshine1Image credit: Liz SunshineImage credit: Liz Sunshine2Image credit: Liz SunshineImage credit: Liz Sunshine3Image credit: Liz SunshineImage credit: Liz Sunshine4Image credit: Liz SunshineImage credit: Liz Sunshine5Image credit: Liz SunshineImage credit: Liz Sunshine6Image credit: Liz SunshineImage credit: Liz Sunshine7Image credit: Liz SunshineImage credit: Liz Sunshine8Image credit: Liz SunshineImage credit: Liz Sunshine9Image credit: Liz SunshineImage credit: Liz Sunshine10Image credit: Liz Sunshine

За матеріалом vogue.com.au

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *