78-річна Шарлотта Ремплінг вийшла на подіум Yohji Yamamoto

78-річна актриса Шарлотта Ремплінг знову спробувала себе як модель. Британка взяла участь у чоловічому шоу бренду Yohji Yamamoto в межах Тижня чоловічої моди у Парижі, приміряючи образ у найкращих традиціях цієї японської марки. Ремплінг — відома прихильниця творчості Йоджі Ямамото, яка ще 26 років тому брала участь у його шоу. Це був дійсно унікальний показ, бо Ямамото-сан зібрав на одному подіумі харизматичних натхненниць — від Ремплінг до Вів'єн Вествуд.

Yohji Yamamoto Menswear весна-літо 20250Yohji Yamamoto Menswear весна-літо 2025

Реклама

11

В одному з інтерв'ю актриса розповідала, що її любов до бренду почалася з пари взуття, яке вона носила багато років, але потім улюблені туфлі "зустрілися" з її цуценям, яке не залишило їм шансів. "Знайомство з брендом стало для мене справжнім одкровенням. Ти ніби стаєш членом таємного товариства. Творіння Йоджі не роблять тебе рабинею моди, але роблять унікальною. Цей бренд не кричить про себе, але дарує тобі свободу. Йоджі має унікальний талант створювати ідеальний одяг, а потім деконструює його і перетворює його на унікальний, незрозумілий з першого погляду". Більше архівних фотографій Шарлотти Ремплінг за посиланням.

Yohji Yamamoto Menswear осінь-зима 1998/99 2Yohji Yamamoto Menswear осінь-зима 1998/99

Ще на початку нульових Ремплінг зізнавалася, що практично всі її сукні — це Yohji Yamamoto. Цікаво, що вона ніколи не ходила на його покази, хоч отримувала запрошення щосезону. Така вона була — дружба двох геніїв.

Йоджі Ямамото та Шарлотта Ремплінг3Йоджі Ямамото та Шарлотта Ремплінг

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *