5 способів носити лофери зі шкарпетками цієї весни

Як і сукня на бретельках із футболкою, лофери найкраще поєднуються зі шкарпетками. І це не тільки має ефектний вигляд, а й забезпечує додатковий комфорт у прохолодні весняні дні. Розповідаємо про 5 способів носити лофери зі шкарпетками.

Photo: @emitaz0Photo: @emitaz

Реклама

Шкарпетки з рюшами

Капронові чи бавовняні, шкарпетки з рюшами є, певно, найніжнішим способом стилізації лоферів. Поціновувачки стилю препі точно не пройдуть повз це поєднання.

Photo: Flattered1Photo: Flattered

H&2H&

Ganni3Ganni

Спортивні шкарпетки

Ці строгі шкарпетки найкраще поєднується з класичними лоферами на грубій підошві. На початок весни, коли ранки та вечори ще прохолодні, це ідеальний варіант.

Photo: Moira shoes4Photo: Moira shoes

Toteme5Toteme

Nudie Jeans6Nudie Jeans

Тонкі капронові шкарпетки

Вони пасують і до грубих, і до більш витончених лоферів. Також можна проявити креативність у виборі капронових шкарпеток: спробувати гольфи або вкорочені варіанти, шкарпетки з рюшами та блискітками.

Photo: @vagabond7Photo: @vagabond

Cos8Cos

Maison Close9Maison Close

В’язані шкарпетки

А саме — в рубчик та з узорами, подібні до спортивних, але з тоншої тканини та в більш класичній інтерпретації. Образ із такими шкарпетками вийде надзвичайно легким та привабливим.

Photo: @lunaisabellaa10Photo: @lunaisabellaa

Gucci11Gucci

AMI Paris12AMI Paris

Мереживні колготки

Додаємо до добірки колготки, оскільки без них нікуди. Поєднання колготок з лоферами — це й доповнення образу загалом, і акцент на ноги. Нам це подобається.

113

Calzedonia14Calzedonia

Falke15Falke

За матеріалами voguescandinavia.com

116

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *