3 модні способи носити найпопулярніший візерунок 2024 року

Якби нам довелося вибрати лише один візерунок цього року, це був би аргайл. Дуже популярний у 1920-х роках принт, який має шотландське походження, пережив свій ренесанс у 1980-х завдяки дизайнерам, які зробили його одним із наймодніших мотивів. Його витончена естетика, що надає образу ретронастрою, збирається знову спокушати модниць завдяки брендам на кшталт Hermès, Loewe та Chanel. Ми зібрали три найкращі способи носити принтаргайл у 2024 році.

Chanel0Chanel

Реклама

Принтаргайл і шкіра

Щоб пом’якшити надто стриманий характер в’язаного светра з візерунком аргайл, Белла Гадід вибрала totallook зі шкіри модному кольору 2024 року — коричневого. Сміливий мікс, який цього сезону незрідка можна побачити на вулицях модних столиць.

Белла Гадід1Белла Гадід

Версія у стилі препі

Якщо сорочка для регбі знову повернулась у списки модних трендів 2024 року, то міксувати її найкраще за все з принтомаргайл, створюючи образ у стилі препі. Героїні серіалу "Пліткарка" чи фільму "Нетямущі" точно би погодились із цим.

12

З іншими принтами

Ви б наважилися поєднати кілька візерунків? Наприклад, як це продемонструвала Вікторія Бекхем, зробивши акцент одразу на принти аргайл, горошок і віндзорську клітинку. Сміливо, звичайно, але це працює. Секрет полягає в тому, щоб зосередитися лише на стриманих кольорах, а не на яскравих.

Вікторія Бекхем3Вікторія Бекхем

За матеріалами vogue.fr

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *