12 класичних жакетів, які пройшли випробування часом

Безсумнівно, одна з найсуперечливіших речей у жіночому гардеробі — це жакет, оскільки саме від нього може залежати фінальне сприйняття модного образу. Здається, немає дизайнера, який би не зробив власну переосмислену версію жакета. Згадаймо хоча б двобортний блейзер Saint Laurent та позачасові оверсайз-варіанти The Row від Мері-Кейт та Ешлі Олсен.

Photo: Phil Oh0Photo: Phil Oh

Реклама

Щоб розібратися раз і назавжди — яким має бути ідеальний жакет? Вся суть у деталях. Вирішальне значення мають крій, тканина та фінальна посадка на тілі. Далі — ґудзики. Перед тим як інвестували у жакет, варто посидіти, походити, покрутитися в ньому, в застібнутому та розстібнутому.

Нижче — ідеальні позачасові варіанти жакетів, які будуть головними цього сезону, але й пройдуть випробування часом. У них гармонійно поєднуються правильні форма, стиль і колір.

Ninety Percent1Ninety PercentCos2CosProenza Schouler3Proenza SchoulerStudio Nicholson4Studio NicholsonBalenciaga5BalenciagaStella McCartney6Stella McCartneyFilippa K7Filippa KGanni8GanniArket9ArketSaint Laurent10Saint LaurentLoewe11LoeweNili Lotan12Nili Lotan

За матеріалами vogue.co.uk

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *