Знаки, які видають “не того” хлопця на першому побаченні

Мудак може ховатися за симпатичною усмішкою, стильною сорочкою, галантною поведінкою. Ходити на роботу, мати машину, любити ті ж фільми, що і ви. Проте є речі, які не приховати за типовими атрибутами цікавого чоловіка. Якщо зі слів хлопця всі проблеми в його минулих стосунках крилися у дівчатах, можливо, він не здатний визнати свої недоліки. Або він бог, і у нього немає вад, хоча перше набагато імовірніший, інформує Ukr.Media.

Ось як ви можете зрозуміти, що зв'язалися з дурнем, вже після першого побачення.

Він зраджував у минулих стосунках

Добре, якщо він чесно в цьому зізнався. Погано те, що, як підтверджують дослідження, той, хто зраджував в минулих стосунках, здатний на зраду і в наступних. Давати шанс такому чоловікові, вирішувати вам. Перед тим, як робити висновки, задайте собі ці кілька питань.

Говорить щось про некрасивих дівчат

Може, він намагався зробити вам комплімент, назвавши дівчину за сусіднім столиком носатим конем.

Мало того, що обговорювання чужого зовнішнього вигляду — ознака поганого виховання. Навіть якщо ви дуже приваблива, думаємо, не захочете, щоб про вас судили тільки за набором зовнішніх якостей.

Хамить офіціантові

Те, як людина спілкується з незнайомцями, показує його ставлення до людей в принципі. Якщо в словах «обслуговуючий персонал» йому чується «прислуга» — у хлопця проблеми з самооцінкою. Повірте, потрібно не так багато часу, щоб він переніс своє хамське ставлення на вас.

Постійно говорить про секс

Флірту саме місце на побаченні, але повинно ж бути щось ще крім цього. Той, хто зведе будь-яку тему до еротичних натяків, схоже, не надто зацікавлений іншими сторонами вашої особистості. У тому, як він говорить про секс, теж можна побачити червоні прапори. Якщо це все тільки про його бажання — значить, в ліжку вас чекає заклопотаний егоїст.

Детально розповідає про свою любов до тренажерного залу

Якщо він без розуму від здорового способу життя, то про це розповість його накачане тіло, хіба ні? Навіщо вам знати, скільки кілометрів він вчора пробіг і яку піднімає вагу.

Прихильники здорового способу життя — це як секта. Вони шукають будь-який привід, щоб розповісти про те, як правильно займатися спортом, їсти, спати і яким маслом змастити своє шикарне тіло. Якщо ви в цьому угрупуванні не перебуваєте, вам навряд чи цікаві такі подробиці. Ваше побачення пройде під девізом: «Самозамилування, самозахоплення, нудьга».

Багато говорить про свою колишню

Повернемося до колишніх: важливо не тільки, як він говорить про неї, але і скільки. Якщо людина занадто гаряче й багато розповідає про свої минулі стосунки — він все ще в них. При цьому хлопець може сказати, що готовий рухатися далі, забув її і почав нове життя. Так він бреше не тільки вам, але й собі. Поясніть, що ви тут не для того, щоб допомогти йому відволіктися.

Відразу вас у чомусь звинувачує

З порога заявляє, що його зрадили і він більше нікому не вірить — і вам зокрема. Погрожує, що якщо обдурите навіть у дрібницях, то ніколи не дочекаєтеся від нього прощення. Те, що йому не щастило в житті, не повинно відображатися на вас. Ви не зобов'язані заслуговувати його довіру, терпіти перевірки і подібні зауваження тільки тому, що до вас у хлопця були токсичні стосунки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *