Знайомства онлайн: 5 “дзвіночків” в поведінці чоловіка, які повинні вас насторожити

Знайомство в інтернеті – відмінний спосіб вийти із зони комфорту і придбати нових друзів, а можливо і коханих, інформує Ukr.Media.

Інтернет знайомства: 5 важливих попереджень дівчатам

Однак, знайомлячись в мережі, варто бути втричі уважніше! Ми не будемо розповідати вам про жахи торгівлі людьми, але важливо пам'ятати, що коли ви спілкуєтеся з психічно неадекватною особистістю, або просто брехуном- чекати можна чого завгодно! Список рекомендацій від психологів допоможе вам уникнути такої зустрічі в реалі, а разом з нею уникнути можливих проблем.

Його немає в соціальних мережах

Якщо ви не можете знайти вашого нового знайомого в соціальних мережах, то це не дуже хороший знак. Звичайно, деякі люди не мають облікового запису в Facebook або серед безлічі інших сайтів. Але якщо чоловік знайомиться в інтернеті, то це принаймні дивно.

  • Придивіться до нього, можливо йому є що приховувати. Адже соціальні мережі містять велику кількість особистої інформації, якої він не бажає ділитися. Не соромтеся запитувати його документи – краще переконатися напевно, що він не одружений, ніж витрачати свій безцінний час на брехуна. Якщо у чоловіка є почуття гумору, він сприйме таке прохання нормально.)

Весь час нове виправдання

Якщо у чоловіка весь час з'являються якісь непередбачені перешкоди для зустрічі з вами, то це, щонайменше, дивно. Адекватний хлопець буде намагатися швидше перевести спілкування в реальне життя, але якщо він просто пудрить вам мізки, то звичайно ж він буде знаходити нові приводи.

  • Форс-мажори трапляються, це факт, але якщо у вашого хлопця вони відбуваються дуже часто – це вже «дзвіночок».

Він нічого не говорить про себе

Немає нічого поганого в тому, щоб дізнатися про людину елементарні речі – його повне ім'я, місце роботи. При звичайному знайомстві, серед друзів чи колег, ця інформація доступна для вас природним чином.

  • Якщо він щось приховує і всякий раз ухиляється від відповіді, або ж навпаки, дає суперечливу інформацію про себе – найімовірніше ви маєте справу з брехуном.

Дуже бурхливо реагують, якщо ви не відповідаєте негайно

Звичайно ж, зараз мова не про хвилюючих очікуваннях двох закоханих один в одного людей. Мова йде про неадекватних і агресивних претензії, коли хлопець буквально вимагає звіти щодо кожного вашого кроку. Спочатку це може бути приємно, адже він ревнує, але така поведінка говорить про серйозні емоційні проблеми.

  • В мережі люди недооцінюють свої недоліки в 10 разів і у стільки ж перебільшують гідності. Будьте уважні, і перш ніж зустрічатися з ним в реалі – зателефонуйте по відео-зв'язку, багато відразу проясниться.

ЩЕ:

Ви ніколи не можете бути впевнені на 100% в адекватності людини з інтернету, тому підходите до цього питання серйозно! Довіряйте інтуїції, перший час краще зустрічатися вдень, в людних місцях.

Познайомте нового знайомого з друзями, попросіть подругу, щоб її чоловік поспілкувався з ним, чоловіки краще розуміють один одного. Можливо він помітить те, на що ви не звернули увагу в рожевих окулярах.

Бережіть себе і будьте щасливі!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *