Завершення дружби у соцмережі: що насправді означає, коли вас блокують або видаляють з друзів

Спілкування в мережі давно вже стало важливою частиною нашого життя. А останнім часом, у зв'язку із загальновідомими обставинами, листування з друзями і відеозв'язок у соцмережах — чи не єдиний спосіб відчувати себе частиною соціуму, інформує Ukr.Media.

Можливо саме тому, коли близький друг у якусь мить вирішує назавжди залишитися для вас в режимі «оффлайн», прийняти його рішення і відпустити людину нам так важко і боляче.

Деякі сприймають завершення дружби у соцмережі як особисту невдачу, у якій винні вони самі. Насправді все трохи інакше, ставитися до таких змін варто простіше. І сьогодні ми розповімо, чому саме.

Як відпустити людину

Так вже влаштовані люди, що кожному з нас необхідне спілкування. Не дивлячись ні на що, будь-яка людина хоче бути потрібною і значущою для оточуючих.

Здавалося б, соціальні мережі допомагають добитися уваги і симпатії до своєї персони.

Численні фільтри в пошуку нових друзів допомагають швидше знайти однодумців, а лайки і коментарі під нашими постами створюють якийсь ореол громадської любові навколо наших профілів на різних сайтах.

Коли ж розуміння і участі з боку підписників знайти не вдається, ми просто видаляємо їх з друзів. Адже набагато простіше натиснути кнопку «видалити» або «заблокувати», ніж спілкуватися з людиною, дивлячись її в очі.

Суть в тому, що інтернет-платформи посприяли не лише тому, що спілкування стало простіше і доступніше, а як наслідок — ще і тому, що багато людей стали просто-напросто його знецінювати.

Часто рішення відмовитися від дружби з інтернет-товаришем носить спонтанний характер. Потрібно розуміти, що деяким навіть не потрібно для його прийняття особливих причин. Часом досить просто бажання (або наявності) яких-небудь змін у житті.

Тому-то і не варто сприймати таку відмову на свій рахунок і відчайдушно намагатися зрозуміти, що робити, якщо близька людина вас уникає.

Можливо просто ця людина не така уже й близька? А може бути у цих взаємин просто закінчився термін придатності. Як би цинічно це не звучало, але ж все коли-небудь закінчується, і це потрібно просто прийняти.

Порада

Відпустити людину зі свого життя нам часто не дає образа, і нерозуміння. Коли хтось вирішує припинити з нами спілкування, це не лише зачіпає нашу гордість, але ще і викликає необґрунтоване почуття провини.

Гордість страждає від думки: «Значить я недостатньо хороший». Почуття провини ж провокує помилкове переконання в тому, що в процесі спілкування ми могли якось образити людину і не зрозуміти цього.

Звичайно, коли справа стосується відносин, що вибудовуються роками, не можна просто ігнорувати такі зміни. Слід спробувати зв'язатися з близькою людиною і попросити його обговорити з вами те, що сталося (при особистій зустрічі, щоб уникнути будь-яких непорозумінь).

Але якщо у відповідь на своє прохання ви знову отримуєте необґрунтовану відмову, значить і правда прийшла пора прощатися з цією людиною.

У будь-якому випадку, варто пам'ятати, що вчинки інших людей ніяк нас не характеризують. Будь-які рішення ми приймаємо, покладаючись виключно на власні внутрішні відчуття.

Якщо хтось близький вирішив з вами попрощатися, значить це було необхідно. Варто поважати його рішення і відпустити його.

А якщо ж просто знайомий вирішив обірвати спілкування — переживати і зовсім немає про що. Адже кожне розставання тягне за собою нову дивовижну зустріч.

Просто пам'ятайте, що ви все ще для когось улюблені, а для когось і зовсім — найбільш значима людина на планеті. Цінуйте людей, які залишаються з вами поруч не дивлячись ні на що. А також подякуйте за досвід тих, хто пішов. І повірте, що все, що не робиться — тільки на краще!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *