З якої ноги треба вставати вранці та взути її, щоб день був хорошим

Про похмуру та дратівливу людину часто можна почути фразу "встала не з тієї ноги". А справді, чи існує правило, що рекомендує, яку кінцівку слід першою спускати вранці з ліжка? Попри популярний вислів, мало хто всерйоз над цим замислюється. А ось наші пращури точно знали, з якої ноги слід починати день, щоб провести його з користю і задоволенням, інформує Ukr.Media.

  • Якщо вам спросоння довелося першою поставити на приліжковий килимок праву ногу — можете починати радіти. Адже саме цей бік береже ангел-охоронець. Отже, весь день будь-яка справа буде вам вдаватися, оточуючі проявлять небачену дружелюбність, а нещастя обійдуть десятою дорогою.
  • Необдумано опустили на підлогу ліву ногу? Приготуйтеся, що низка невдач почнеться з самого ранку. Філософськи сприймайте запізнення на роботу, прочухана від начальства, претензії другої половинки і "двійки" дитини.
  • Ще одне тлумачення "лівостороннього" підйому повідомляє, що весь день вас буде переслідувати похмурий настрій, який не зможуть виправити навіть квіти від коханого і премія від керівництва. Наберіться терпіння і постарайтеся пережити низку роздратування з найменшими втратами для подружніх і партнерських стосунків.
  • Слід звернути увагу й на те, яка нога буде взута першою. Якщо капець опиниться на правій ступні — можна з піснею на вустах починати новий день. Адже він буде наповнений радісними подіями та щасливими новинами. Спочатку взули ліву ногу? Не дивуйтеся, якщо зранку почне боліти голова, а машина, що проїжджає повз, облиє світлий костюм фонтаном брудної води.
  • Особливо погано, якщо під час підйому під лівою ногою опиниться ручка швабри або віник. Тоді крім неприємностей і похмурого настрою до "букета" негараздів додасться ще й біль у нижніх кінцівках.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *