У США починаються масові випробування препарату, який здатен подовжити життя людини до 120 років

Учені в США збираються почати масові дослідження "Метформіну" – найперспективнішого, за їхніми словами, препарату, що уповільнює старіння.

Взимку 2016 року вчені запланували залучити для тестування препарату близько трьох тисяч літніх людей у віці 70-80 років, у яких діагностовано рак, хвороби серця або слабоумство – або високі ризики їх виникнення.

Науковці сподіваються, що їм вдасться показати, що у людей, які приймають "Метформін", уповільнюється процес старіння і зупиняється розвиток хвороби. Раніше аналогічні результати вдалося отримати в дослідах з тваринами.

Учені вважають, що в середньому препарат може подовжити життя на 50%, збільшивши його до 110-120 років. Медицина майбутнього, на думку фахівців, яка використовує цей препарат, боротиметься з причинами старіння, а не його наслідками, зокрема, раком, хворобами Альцгеймера і Паркінсона. "Метформін" є препаратом для прийому всередину, показаним хворим на цукровий діабет 2-го типу. Його добова вартість для таких пацієнтів у Великій Британії оцінюється в $0,15. Препарат збільшує кількість кисню, який надходить у клітини.

Бельгійські дослідники показали, що у круглого хробака Caenorhabditis elegans ці ліки збільшують тривалість життя і кількість здорових клітин. У лабораторних мишей, що отримували "Метформін", тривалість життя зросла на 40%. Також фахівці з Кардіфського університету виявили, що у хворих на цукровий діабет препарат у середньому збільшував тривалість життя на вісім років. У разі успішного завершення випробувань препарату вчені планують приступити до розробки вакцини, яка б дозволила продовжувати життя людям.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *