Вперше побачивши свою майбутню дружину, розчарований молодий аж вилаявся

На австралійському телебаченні існує передача, яка називається «Одружені з першого погляду». Герої телешоу тільки перед вівтарем зможуть побачити свого майбутнього чоловіка. Підбором пар займаються психологи. На основі анкет і інтерв'ю з потенційними нареченими, вони визначають, яка пара може стати ідеальною для шлюбу. Вся підготовка до весілля знімається на відео. А сама церемонія одруження проходить у прямому ефірі, передає Ukr.Media.

Тридцятидев'ятирічний Шон Доннеллі стояв перед вівтарем і чекав появи своєї майбутньої дружини. Коли він почув шелест весільної сукні своєї обраниці, він обернувся. Тільки побачивши наречену, його очі збільшилися. Він навіть тихо вилаявся. Але так як у нього був мікрофон, то ці почули всі глядачі шоу.

З першого погляду було видно, що його ровесниця Джо МакФарлин Шону явно не сподобалася. А ось наречена, не помітивши негативної реакції, навпаки, світилася від щастя. «Мій весільний день був саме таким, як я завжди мріяла» розповідала Джо. Обранець їй дуже сподобався. Вона дуже раділа, що психологи на шоу вибрали в чоловіки саме цього чоловіка.

Надалі вона скаже, що розуміла, що передача називалася саме «одружені з першого погляду», але ніяк не «кохання з першого погляду». Повинно було пройти якийсь час, щоб подружжя звикли один до одного. І тільки потім між ними могла запалитися іскра любові. Джо бачила хвилювання Шона, але вважала, що це викликано не її зовнішністю, а самою церемонією, яка до того ж транслювалася на весь Зелений континент.

Перед тим, як вимовити весільні клятви наречені познайомилися і трохи поговорили. Шон насилу посміхався. Було помітно, що навіть спілкуватися їй з Джо не хочеться. Та ж сміялася й жартувала. Вона дуже зраділа, коли дізналася, що Шон, як і вона, родом з Аделаїди. Але глядачам вже тоді було зрозуміло – ця пара довго не протягне разом.

«Наш медовий місяць був чудовий. Багато чого залишилося за лаштунками шоу, але ми дійсно чудово провели час. Мені здавалося, що все по-справжньому добре складається для нас. Так, Шон був більш стриманий, ніж я. Але я вважала, що скоро він стане більш ласкавим, коли дізнається мене краще», заявила Джо в інтерв'ю після шоу. Але все це залишилося тільки мріями МакФармин.

За правилами шоу наречені повинні провести певний час разом. Далі подружжя можуть прийняти рішення залишитися ним однією сім'єю чи ні. Як тільки у Доннеллі з'явилася можливість, він відразу ж оголосив про своє бажання піти від Джо. Для неї це стало ударом. Вона досі не підозрювала про справжні почуття Шона. Коли ж вона змогла подивитися запис їх весільної церемонії, то все зрозуміла.

Статистика подібних реаліті-шоу показує, що такі подружні пари дуже рідко стають міцними. Але МакФармин не сумує. Незважаючи на те, що вже раз Джо обпеклася, вона має намір і далі шукати свою любов на цьому шоу. Джо пообіцяла, що ще повернеться на передачу «Одружені з першого погляду».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *