Випадки, в яких жінка може запросити чоловіка на побачення першою

Довгий час в суспільстві вважалося, що перший крок для побудови відносин повинен робити виключно чоловік. Жінці ж належало мило посміхатися, кидати млосні погляди на предмет свого обожнювання і смиренно чекати, поки він здогадається, що вона хоче більш близького спілкування, інформує Ukr.Media.

Сьогодні представниці слабкої статі можуть сміливо бути ініціаторами відносин, ніхто їх за це не вважатиме надто зухвалими чи розпусними. У деяких випадках є сенс першою запропонувати чоловікові сходити на побачення, і це виглядатиме дуже природно і правильно.

Коли варто зробити перший крок?

Занадто скромний

Якщо чоловік, який викликає у вас інтерес, дуже боязкий і нерішучий, нічого страшного не буде в тому, що ви запропонуєте йому зустрітися в романтичній обстановці. Але тут важливо навчитися відрізняти скромність від небажання спілкуватися. Якщо ви часто листуєтеся чи телефонуєте і відчуваєте, що ви цікаві цьому чоловіку, то проблем немає — вашу пропозицію він сприйме з радістю. Якщо ж предмет вашого інтересу уникає спілкування, не дзвонить і не відповідає на ваші смс-ки, то кликати його на побачення не варто, бо є величезна ймовірність, що ви отримаєте відмову.

Рух тіла

Запрошувати чоловіка на побачення потрібно тільки в тому випадку, якщо з його боку є хоч якісь рухи в вашу сторону. Припустимо, ви працюєте разом, тому він не вирішується приступати до активних дій у вашу сторону, щоб ви не подумали, ніби він хоче просто зав'язати з вами інтрижку на роботі. Але в цьому випадку ви будете ловити на собі його захоплені або сумно-задумливі погляди. Якщо ж чоловік навіть не дивиться в вашу сторону, то навряд чи він прийме запрошення на побачення, а якщо і прийме, швидше за все, зустріч виявиться великим розчаруванням для вас обох.

Що відбувається?

Якщо чоловік надає вам знаки уваги, але не робить спроб поспілкуватися ближче, це може і повинно викликати у вас інтерес. Щоб зрозуміти, чому ваш залицяльник тягне з першим побаченням, візьміть все у свої руки. Якщо чоловік відмовиться від побачення, значить, вам просто здалося, що ви йому подобаєтеся. Якщо ж він прийме запрошення, то при більш близькому спілкуванні ви обов'язково дізнаєтеся, чого він побоювався і чому не робив перший крок до зближення.

Шанувальник

Може бути у вас є шанувальник, який начебто вам подобається, але не особливо цікавий. Звичайно, ви можете його просто «відшити», але в цьому випадку ви не дізнаєтеся, яка ця людина насправді — що у неї в душі, які у неї життєві принципи, чи вміє вона любити та інші важливі моменти. А що якщо це ваш суджений, призначений вам самою долею? Запросіть його на побачення, не обіцяючи нічого серйозного, і дізнатися його трохи краще. Ця зустріч вас ні до чого не зобов'яже, зате ви зможете визначити, наскільки цей чоловік вам підходить (або не підходить).

Подібне подібним

У вас давно не було легких і необтяжливих стосунків? Ви відчуваєте себе розбитими після важкого розставання з колишнім? Або вас просто заїла рутина щоденних побутових проблем? У цьому випадку побачення — це саме те, що допоможе вам розвіятися і відчути себе справжньою жінкою — легкою, грайливою і привабливою. Але будьте обережні — якщо запросите на побачення нецікавого чоловіка, то можете ще більше зіпсувати собі настрій.

Як бачите, причин першою зробити крок у спілкуванні з чоловіком досить багато. Якщо ж ви надто скромні від природи, ламати себе не варто. Не можете покликати чоловіка на побачення? Фліртуйте з ним, кокетуйте, загалом, робіть все для того, щоб на побачення вас покликав саме він.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *