Він прийшов на похорон друга в жовтій сукні, але сміятися ніхто не посмів

Важко знайти людину, яка готова дружити безкорисливо, просто підставляючи плече, коли треба, чи радіти з тобою від душі, інформує Ukr.Media.

Ця історія як раз про те, коли два хлопці готові були зробити самі безрозсудні вчинки в ім'я дружби.

Коли рядовий Кевін Еліот був вбитий в Афганістані, його кращий друг Баррі Делані, ледве втиснувся в кислотно-жовте плаття, натягнув рожеві гольфи, налив чарку горілки, випив її в пам'ять про свого найкращого друга.

Друзі уклали парі, і Баррі стримав слово.

За три роки до смерті, Кевін уклав парі, що якщо його вб'ють в бою, Баррі прийде на похорон в жовтому платті. І чим яскравіше воно буде, тим краще.

Делані, якому на той момент було 25 років, пам'ятає, як був наляканий його товариш перед виходом на війну. 24-річний Кевін був упевнений, що не повернеться з Афганістану. Він розповідав про численні міни і жорстоких ворогів, які ставали все нещадніше з кожним днем.

Ідея парі належала Кевіну. Коли він дізнався, що його підрозділ направляють до Афганістану, він був сильно наляканий, а трохи гумору підбадьорило його. Товариші жартували про похорон і вирішили, що сукня має бути як можна яскравіше.

На похороні ніхто й словом не обмовився щодо зовнішнього вигляду Баррі. Присутні знали про парі, яке уклали друзі. Делані тримався до останнього, але коли він нахилився до могили, щоб запитати, чи подобається Кевіну сукня, то розридався.

Для нього була нестерпна думка, що друг йому більше нічого не відповість.

Це сумна історія, але тішить те, що ось така справжня дружба існує. Дуже важливо мати в житті людину, яка буде за будь-яких обставин за тебе. Можна порадіти такій щирій дружбі хлопців і сподіватися, що сукня сподобалося Кевіну.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *