Видатного коміка звинувачували в тому, що він довів колишню подругу до суїциду. Дивись, що вирішив суд у підсумку

Нагадуємо передісторію цього вкрай неприємного інциденту. Актор познайомився з візажисткою Катріоной Уайт в 2012 році, і їхні стосунки зайшли досить далеко для того, щоб всі стали вважати її дівчиною Джима Керрі, передає Ukr.Media.

Стосунки тривали довго, але не вічно, пара розійшлася, і 28 вересня 2015 року Катріону виявили мертвою у її квартирі в Лос-Анджелесі. Смерть не була випадковою, поліція наполягала на версії суїциду з використанням медичних препаратів. Їй було тридцять років.

Після цього і почалася круговерть: і чоловік загиблої, і її мати подали до суду позови на Джима Керрі, запевняючи, що він, по-перше, з'явився причиною її самогубства; по-друге, заразив її купою хвороб (включаючи герпес, гепатит і хламідіоз), а в-третіх, дістав їй ті самі сильнодіючі ліки, якими вона скористалася, щоб піти з життя.

Але виявилося все не так просто. Актор заявив, що до трагічної кончини Катріона його шантажувала і успішно вимагала гроші, звинувачуючи Керрі в тому, що він заразив її статевим шляхом. У підсумку найцікавіше з'ясував адвокат Джима Кері: він виявив, що дівчина підробляла свої медичні записи, щоб створити видимість, ніби до зустрічі з актором була абсолютно здорова. Але ні, не була.

У підсумку суду нічого не залишалося, як відхилити подані проти Джима Керрі позови, і тепер всі знають, що він не біологічний терорист, разносящий герпес по планеті. 

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *