Uber хоче запустити сервіс доставки їжі дронами

Uber Technologies Inc. планує запустити мережу літаючих дронів для доставки їжі вже через три роки. Про це повідомляє агентство Karyzhsky Communications з посиланням на The Wall Street Journal, інформує Ukr.Media.

Американська компанія на своєму сайті розмістила вакансію на посаду виконавчого директора в розробці безпілотників для доставки їжі. Виконавчий директор повинен буде забезпечити безпечні, законні й ефективні польоти безпілотників».

Uber має обмежений досвід у розробці такої апаратури, крім електроскутерів та обладнання в безпілотних транспортних засобів.

Компанія вибрала Сан-Дієго для тестування комерційних дронів з доставки їжі.

Федеральна авіаційна адміністрація США допоможе розробити правила польотів безпілотників до того, як мережа буде запущена. Планується також затвердити правила нічних польотів та ідентифікацію дронів. Впровадження законів відбудеться не пізніше 2020 року.

Нагадаємо, Uber прагне розширити спектр послуг в очікуванні IPO і довести потенційним інвесторам, що компанія здатна диверсифіковуватися на основі нових технологій.

На базі Uber вже певний час працюють супутникові проекти: Uber Eats-сервіс доставки їжі з ресторанів, і Uber Freight, орієнтована на доставку великогабаритних вантажів. Нещодавно компанія повідомила, що розробляє новий рекрутинговий сервіс Uber Works з підбору тимчасового персоналу, включаючи офіціантів та охоронців для корпоративних та інших заходів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *