Три жіночих бажання, які люблячий чоловік ні за що на світі не виконає

Жінки з кожним роком стають все більш сильними, незалежними і самостійними. Здавалося б, з такою дамою простіше створити сім'ю, адже вона чітко знає, чого хоче і вступає в шлюб, все ретельно зваживши і вирішивши, що відносини перспективні. Але насправді не все так просто. Часом саме ці дівчата починають діяти в сім'ї такими ж способами, які використовують, коли будують кар'єру. Зрозуміло, в сім'ї відразу неправильно розподіляються ролі, а страждають від цього обидва партнери, інформує Ukr.Media.

Саме тому люблячий чоловік, якому дорога його жінка, не стане виконувати будь-яке її бажання. Він поставить умови і скаже, з якою саме поведінкою і вчинками коханої не готовий миритися. І всі від цього тільки виграють!

Якщо обранець любить дівчину, то він не стане потурати ось цим примхам…

Бажання багато працювати на шкоду родині

Зараз жінка сама вирішує, чого вона хоче: сидіти вдома з дітьми або займатися кар'єрою. Іноді їй вдається поєднувати і те, і інше, але все частіше вона віддає себе роботі без залишку на шкоду чоловікові і дітям. Дама хоче добре заробляти, а для цього їй потрібно рухатися по кар'єрних сходах.

Хороший чоловік цього не допустить. Він буде всіляко прагнути забезпечити коханій фінансове благополуччя і позбавити її від необхідності працювати на знос. У таких випадках жінка дійсно може спокійно займатися будинком, сім'єю, і працювати рівно стільки, скільки буде потрібно, щоб отримувати моральне задоволення. Гроші для неї вже будуть на другому місці.

Бажання бути головною в сім'ї

Деякі чоловіки володіють м'яким характером і спокоєм. Вони дуже не люблять конфлікти і підуть на що завгодно, аби тільки не засмучувати кохану жінку. Зрештою саме дама стає главою сім'ї, а чоловік на її тлі виглядає маленькою дитиною.

Люблячий чоловік не стане потурати цьому бажанню коханої. Він не захоче, щоб в сім'ї чоловік і дружина мінялися ролями, а він тим самим позбавлявся необхідності нести відповідальність за сім'ю, бути здобувачем і захисником. Він прекрасно розуміє, що жінка, яка завоювала статус "головної", навряд чи буде щаслива, адже вона перестане щось отримувати від чоловіка… а для чого тоді потрібен цей шлюб?

Бажання відпочивати окремо від чоловіка

Провести якийсь час окремо корисно всім, але тільки якщо мова не про тривалу відпустку. По-перше, якщо жінка відпочиває окремо від чоловіка, то може з'явитися вагомий привід для ревнощів. По-друге, з'явиться ще й образа на те, що дамі так просто і без докорів сумління відпочивається наодинці.

Чоловік, який любить свою дружину, навряд чи відпустить її одну, оскільки вважає, що закохані люди все-таки повинні проводити час разом і таким чином долати навіть кризу у відносинах. Що може бути приємніше, ніж загальні нові враження і позитивні емоції?

Тепер ви знаєте, які три жіночих капризи ніколи не стане виконувати люблячий чоловік!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *