ТОП-10 країн для еміграції: де найпростіше адаптуватися іноземцям

Переїзд в іншу країну — одна з найбільш дивних і страшних пригод, які можуть статися з людиною. Змінювати життя завжди непросто і перше, що потрібно зробити — це подолати страх перед змінами. Ну а наступний крок — це вибір країни, в яку ви поїдете, інформує Ukr.Media.

Статистика та дослідження багато в чому спростили цей процес. Вам залишається тільки знайти потрібну інформацію та знайти відповіді на ряд питань. Перше — чи відповідає вона вашим потребам охорони здоров'я? Що доведеться зробити, щоб влаштуватися на роботу? Чи достатньо у вас коштів, щоб вижити? І як приймають іноземців в обраній вами країні?

Ось список з 10 країн, в яких легше всього адаптуватися іноземцям:

Португалія

Португалія, як відомо, є одним з найпростіших місць для проживання за кордоном. За даними Expat Insider, в Португалії найкраща якість життя у світі. Крім того, там дружелюбні місцеві жителі, смачна кухня і безліч красивих місць, які варто відвідати. Ви не помилитеся, оселившись в Португалії.

Мексика

За останні п'ять років Мексика стала досить популярною серед емігрантів. У Мексиці багато міст, де живуть експати, наприклад, Пуерто-Вальярта і Рів'єра Майя. Чотири з п'яти емігрантів кажуть, що в Мексиці дуже легко пристосуватися до культури. Але є і речі, до яких треба звикнути, і одна з них — вода. Водопровідну воду в Мексиці пити не рекомендується.

Камбоджа

Переїзд в королівство Камбоджа на постійне місце проживання має безліч позитивних сторін. До іммігрантів тут ставляться дуже добре і шанобливо. Це загублена в джунглях, але яскрава і дивовижна країна приваблює своєю древньою культурою і самобутністю, вічним літом і морськими озерами, низькою вартістю життя і доступністю нерухомості.

Коста-Ріка

Коста-Ріка відома своїми тропічними лісами, красивими пейзажами, а також своїм стилем життя «Pura Vida». Коста-Ріка відома як «Швейцарія країн Північної та Південної Америки», і кажуть, що це найщасливіше місце у світі.

Коста-Ріка пропонує неймовірні медичні послуги, транспорт, а також житло на будь-який бюджет. Можна вибрати місто залежно від клімату, яке вам подобається.

Канада

Люди приїжджають до Канади з багатьох причин. В першу чергу з-за якості життя. У Канаді легко влаштуватися на роботу, і приїжджі можуть без проблем забезпечити все необхідне для своїх сімей.

Охорона здоров'я, транспортна система, зарплати — все це є фактором привабливості цієї країни. Провінції з найбільшою кількістю експатів — це Британська Колумбія, Онтаріо і Альберта.

Колумбія

Низька вартість життя в Колумбії полегшує життя іноземцям. Це одна з кращих країн Південної Америки з точки зору обслуговування і гостинності місцевих жителів. У Колумбії доступна охорона здоров'я, завжди прекрасна погода, і легке відношення до життя.

Іспанія

Іспанія — це рай для емігрантів, тому що вартість життя дуже низька, а життя дуже спокійне. Правда, і заробітки не дуже високі. Якщо ви гурман, ви полюбите Іспанію! Ви можете харчуватися не вдома кожен день, тому що це дешевше, ніж удома.

Австралія

Експати їдуть до Австралії, не тому що це дешево. Їх привертає унікальна країна, де є на що подивитися і чим зайнятися. Спосіб життя в Австралії досить простий. Люди старанно працюють і так само старанно розважаються.

Сінгапур

Сінгапур — дуже прогресивна та інноваційна країна. Це одна з найбільш передових країн світу зі швидко зростаючим населенням з 1960-х років. Емігранти переїжджають в Сінгапур через чудову систему освіти, і не тільки. Сектор охорони здоров'я в Сінгапурі був оцінений Bloomberg як одна з найбільш ефективних систем у світі. Кожен пацієнт отримує лікування вищої якості.

У Сінгапурі високий рівень доходів, а рівень злочинності нижче середнього. Хоча одяг і продукти харчування можуть бути дорожче, ніж де-небудь, експати вважають, що Сінгапур пропонує їм кращу якість життя, ніж в їх рідній країні.

Німеччина

Німеччина цінується серед інших країн з-за можливості кар'єрного росту. Експати, які хочуть просунутися по кар'єрних сходах, повинні в першу чергу розглядати Німеччину. Високі зарплати, справедлива соціалка, низькі ціни на продукти — все це робить країну дуже привабливою для життя.

Кожна країна має свої переваги і недоліки. І в нашому світі є з чого вибирати!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *