Скільки американців використовують гаджети Apple

Вони зустрічаються в місті повсюдно. Хтось сидить у кав'ярні і працює за своїм MacBook. У іншого в цій же кав'ярні дзвонить iPhone. Цікаво уявити, як часто зустрічається техніка Apple в США, на батьківщині компанії, передає Ukr.Media. 

У 2012 році силами CNBC проводилося опитування, яке показало, що 50% американців користуються хоча б одним продуктом компанії Apple. За минулі п'ять років ситуація сильно змінилася. Нове опитування показало, що у 64% американців є як мінімум один продукт від Apple. Значить, дві третини жителів США зробили вибір на користь пристроїв компанії Тіма Кука.

В середньому у кожної американської домогосподарки 2,6 продукту від Apple. Ці дані показало опитування, проведене наприкінці вересня. У ньому взяли участь 800 американців. За даними CNBC, їх опитування має похибку 3,5%.

Цікаво те, що менше 50% опитаних з доходом нижче 30 тисяч доларів, пенсіонерів і жінок старших 50 років використовують щось від Apple. У найзаможніших американців на сім'ю в середньому 4,7 пристроя, в той час як люди з нижчим доходом мають один пристрій на сім'ю, якщо мають.

Можна з упевненістю сказати, що жоден виробник електроніки не зміг так глибоко проникнути своїми пристроями в наше життя, як це вийшло у компанії Apple. Як показує статистика, з роками поширеність продуктів від Apple зростає.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *