Ситуації в стосунках, в яких жінці варто проявити ініціативу

Нав'язані суспільством гендерні ролі не одне століття обмежували і ускладнювали стосунки між жінками і чоловіками. Один з найбільш стійких стереотипів: дівчина не повинна проявляти ініціативу. Розповімо, чому це не так, і наведемо кілька ситуацій, в яких вам варто взяти все в свої руки, інформує Ukr.Media.

Вам сподобався хлопець

Ігри у важкодоступну жінку давно втратили актуальність. Вам зовсім не потрібно пасивно чекати, коли чоловік вас помітить і підійде. Те, що ви здатні самі почати розмову, не робить вас більш доступною і вже точно ніяк не применшує вашої гідності.

Якщо ми хочемо жити в світі гендерної рівноправності, нам потрібно відмовитися від ідеї, що провідна роль у стосунках належить виключно чоловікові. Він не мисливець, а ви не видобуток — ви просто дві людини, які сподобалися один одному. Ви здивуєтеся, як багато хлопців люблять дівчат, здатних проявити свою позицію, а не чекати, поки їх хто-небудь завоює.

Хочете перевести стосунки на новий рівень

Грати в ігри, плести інтриги, натякати — складний, тривалий і не найперспективніший спосіб підштовхнути хлопця взяти на себе зобов'язання. Бачите, що у вас можуть вийти серйозні стосунки, а не коротка інтрижка, — скажіть про свої почуття партнеру. Хочете перевести стосунки на новий рівень, наприклад, почати жити разом, — заявіть про це.

Ви не можете змусити хлопця взяти на себе зобов'язання, але у ваших силах дати йому зрозуміти, що ви хочете рухатися вперед, а не чекати, поки він сам про це здогадається.

Є тема для розмови, яка вам цікава

Одне з застарілих уявлень про перше побачення: чоловік повинен заводити розмову і зацікавити жінку. Якщо вам є що обговорити, не соромтеся самі запропонувати тему. Адекватним інтелектуальним хлопцям подобаються дівчата зі своєю думкою і багатим внутрішнім світом.

Ви не отримуєте задоволення в ліжку

Попри зовнішню схожість, наші тіла влаштовані і працюють по-різному, тому немає єдиного для всіх жінок способу насолоджуватися сексом. Якщо ви не отримуєте оргазм, виправити це зможете тільки удвох з партнером, тому він повинен знати про вашу проблему. Пам'ятайте, що секс — це не спосіб задовольнити партнера, а взаємна дія, і задоволення від нього теж має бути обопільним.

Чоловік не читає ваших думок, і крім того, багато з них взагалі не здатні визначити, досягла партнерка оргазму чи ні. Не бійтеся сказати, що вам потрібно більше стимуляції або запропонувати спробувати нові пози.

Волієте самі оплачувати свій обід та напої

Чекати, що хлопець на першому побаченні за замовчуванням повинен заплатити за вашу вечерю, — сьогодні вже не просто архаїзм, а поганий тон. Багато чоловіків самі пропонують пригостити, але якщо вам від цього некомфортно, ви вправі настояти на поділі рахунку. Якщо хлопець ігнорує ваше бажання і агресивно наполягає на тому, щоб платив він, — це нездорова поведінка, яка показує явну неповагу до ваших кордонів.

Хочете скоротити дистанцію між вами

Часи змінили підхід людей до побачень і знайомств, зробивши їх комфортнішими, безпечнішими, але разом з тим складнішими. Поважний хлопець буде шукати чіткі сигнали, перш ніж зважиться припинити фізичні кордони у спілкуванні з дівчиною, от чому нам важливо не бути пасивними. Якщо вам приємна увага чоловіка, ви можете зробити перший крок до зближення: посунутися, торкнутися, прямо сказати, що хочете поцілувати його. Це додасть йому впевненості в тому, що він правильно розуміє вашу реакцію.

У вас є ідея ідеального побачення

Якщо у вас є більш приваблива ідея для побачення, ніж піти на каву або в кіно, скажіть про це хлопцеві. Нехай з фантазією у нього не дуже, можливо, він відкритий для нового досвіду і з радістю прийме вашу пропозицію. У всякому разі так ви швидше отримаєте побачення мрії, ніж якщо будете чекати, коли з'явиться чоловік, думки якого на 100% збігаються з вашими.

Ви хочете розірвати стосунки

Коли відчуваєте, що ваші стосунки не складаються, або у вас не виникло почуттів до хлопця, варто взяти ініціативу на себе і припинити ваше спілкування. Постарайтеся бути чесними, а не чекати, коли він все зрозуміє сам. Так, це зробить йому боляче, але чим більше ви тягнете, тим складніше буде ваше розставання.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *