Шкідливо для стосунків: чому чоловік не повинен допомагати дружині робити роботу по дому

Експерти вважають, що розділяти обов'язки по господарству — дуже ризикований крок, який може призвести до конфліктів, інформує Ukr.Media.

Багато пар, коли починають жити разом, домовляються, як ділити хатню роботу: одному дістається прання і прасування, іншому — миття підлоги й винесення сміття, наприклад. І це, як пояснюють психологи, може бути початком шляху до того рифу, об який б'ються любовні човни.

Якщо раптом один із партнерів виконує завдання, яке вважається обов'язком іншого, він може почати розглядати це як послугу. Наприклад, "Я помила за тебе посуд" або "Я завантажив за тебе прання", кажуть психологи.

За словами експертів, у питаннях розподілу роботи по дому потрібно проявляти гнучкість. Адже ви робите домашні справи не тільки для партнера, а й для себе теж. Це не його сміття, брудний посуд або білизна — це все ваш спільний побут.

Якщо ви просто хочете допомогти дружині зробити її частину роботи — зробіть, але не чекайте за це нічого натомість. Тоді вона оцінить і буде вам вдячна. Якщо ж ви за будь-який жест доброї волі будете очікувати оплесків, то це призведе до образ, пояснили психологи.

Адже виходить, що ви ніби робите дружині послугу, а тому очікуєте відшкодування, схвалення, якихось реверансів. І якщо цього не відбувається, ви ображаєтеся — у підсумку це шкодить вашим стосункам.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *