Санта-Клаус вирішив показати повагу до літнього чоловіка, вставши на коліна, адже для такого вчинку була вагома причина

Одна з відвідувачок великого торгівельного центру, Джина, виклала у Мережу фото Санта-Клауса, на якому він зображений у не зовсім звичній якості. Джина помітила, що новорічний чарівник раптово кинув справу, якою займався, і підійшов до літнього чоловіка, який сидить на самоті. Що ж стало причиною зміни поведінки людини, яка мала веселити людей, створюючи святкову атмосферу?

Що сталося

Жінка хотіла разом із сином сфотографуватися поруч із Санта-Клаусом під час різдвяних закупівель у торгівельному центрі. Спостерігаючи за Сантою, вона стала свідком зворушливого вчинку. Виявляється, чоловік, який грає роль Санта-Клауса, хотів у якості святкового подарунка здивувати ветерана війни, подякувавши йому за мужність і самовідданість, інформує Ukr.Media.

У передсвятковій метушні, посеред великої юрби людей, він побачив людину, що за віком підходить під категорію ветерана Другої світової війни. Залишивши свої справи, Санта підійшов до старого, щоб вшанувати його. Слова, які він вимовив, були саме тим, чого потребував літній чоловік.

На своїй сторінці у Facebook Джина згадала: "Я чула, як м'яким, проникливим голосом Санта-Клаус сказав цій людині, наскільки важливим було його служіння у лавах збройних сил у роки війни. Він подякував старому за ризик, сміливість і героїзм. Вчинок Санти став кращою миттю того дня".

Санта став знаменитістю

Фотографії цієї сердечної зустрічі зворушили серця багатьох людей, які, здавалося, втратили віру у магію Різдва. У інтерв'ю, даному журналістам, чоловік, який грав роль Санти, пояснив, що такі ветерани заслуговують на подяку від кожної людини у цьому світі.

Більшість ветеранів Другої світової війни, на жаль, пішли від нас. Але ті люди, які ще насолоджуються життям, заслуговують на те, щоб ми їх поважали і час від часу дякували їм за проявлену у роки війни мужність. Попри те, що маленька, але дуже важлива подія сталася на Заході, вона — приклад для наслідування. Визнання — найкращий подарунок, який могла отримати літня людина цього дня.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *