Рибалка був явно не в захваті, коли йому на гачок попався величезний алігатор

У відео відображений момент, коли 22-річний хлопець з Флориди під час своєї риболовлі в Еверглейдс (Флорида, США) зіткнувся з 3-метровим алігатором, інформує Ukr.Media.

22-річний Томмі Лі (Tommy Lee) став рятуватися втечею, коли величезний хижак раптово з'явився з води. Під час своєї втечі молодий чоловік навіть мав необережність впасти — прямо в ту мить, коли рептилія вилізла з водойми, щоб зробити спробу дістатися до жертви.

У ролику вся сцена дійсно нагадує епізод з фільму жахів, коли герой натрапляє на кровожерного хижака, після чого, тікаючи від нього, чомусь кілька разів падає.

"Отже, це те, що поклало кінець моїй ловлі тарпона… вау!",- сказав хлопець.

Потім Томмі починає тікати, вигукуючи "Боже мій!". після він падає і піднімається, щоб в наступну секунду хоробро наблизитися до суті і прокричати: «Привіт, друже».

Коли ж звірюга, нарешті, повернулася в рідну стихію, Лі зрозумів, що сьогоднішня його рибалка явно підійшла до кінця: «я йду звідси, до біса», — сказав він.

Ось що він розповів пізніше:

"Я ловив тарпона на сході сонця, коли мене став переслідувати Алігатор довжиною більше 11 футів."

"У мене була камера GoPro з широким кутом огляду. Насправді Алігатор здавався набагато більшим і був ближче. Він знаходився в межах 10 футів від мене (близько 3 м)."

"Коли він став мене переслідувати, я почав бігти спиною вперед. Потім я зіткнувся з ним, і він знову за мною погнався, перш ніж відступити назад до води. Потім я повернувся до своєї вантажівки."

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *