Reebok створив еко-кросівки з евкаліпта та водоростей

Кросівки Reebok Forever Floatride Grow зроблені з використанням рослинної сировини. В них замість штучних матеріалів повністю використанні рослинні, інформує Ukr.Media.

Верх кросівок Reebok Forever Floatride Grow зроблений з кори евкаліпта — дихаючого біорозкладаного матеріалу, який добувають безпечним для екосистеми лісу способом. Пружна проміжна підошва з рицини за рівнем амортизації не поступається оригіналу в Forever Floatride Energy 2.

Устілки з водоростей перешкоджають появі неприємного запаху під час тренування. Для виробництва гнучкої, міцної підошви використаний натуральний каучук з соку каучукового дерева, а не гума з нафтопродуктів.

  • Цього разу ми вирішили заново винайти знамениті кросівки Forever Floatride Energy, використовуючи натуральні матеріали. Ми чули від наших покупців, що їм хочеться бачити екологічно безпечні товари в нашій продуктовій лінійці. Голос бігової спільноти звучав особливо голосно. Ми хочемо надати бігунам не лише технологічно та просунуту екіпіровку для досягнення найкращих результатів, але і ту, в якій люди будуть відчувати свій внесок у збереження екології, прокоментував президент Reebok Метт О'Тул.

Ця модель підходить як для пробіжок, так і для прогулянок по місту.

У Reebok є дві колекції, які входять в програму сталого розвитку бренду: [REE]CYCLED і [REE]GROW. [REE]CYCLED — це речі, створені з використанням перероблених матеріалів, а [REE]GROW — це одяг і взуття з натуральними природними компонентами рослинного походження в складі.

Reebok прагне скоротити використання первинного поліестеру і виключити його до 2025 року.

Кросівки Forever Floatride Grow надійдуть у продаж 1 жовтня і будуть доступні в магазинах Reebok і на сайті Reebok за ціною близько 130 доларів США.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *