Психологи розповіли, чому жінки ненавидять тих, хто красивіший і успішніший за них

У красивих дам дуже багато недоброзичливців, у тому числі серед представниць жіночої статі. Чому ж красивих жінок майже завжди ненавидять інші жінки?

Нелюбов до себе

Люди, які мають низьку самооцінку, думають, що всім все дістається легко і просто. Красивими можна народитися, але красивими не завжди вдається залишатися, тому що є такі речі, як лінь. Краса жінки — це її робота над собою, її любов до себе, інформує Ukr.Media.

Ті, у кого цієї любові немає, не працюють над собою. Вони думають, що красива жінка — це улюбленець долі. Звідси і ненависть, тому що в усі часи люди ненавиділи всіх, хто спочиває на лаврах, не роблячи для цього ніяких зусиль.

Банальна заздрість

Заздрість — одне з найбільш руйнівних почуттів. Воно, немов хиткі піски, змушує тонути в собі все сильніше. Буває біла і чорна заздрість, але руйнівною є другий її тип. В такому разі подруга красивої жінки руйнує своє життя і губить свою впевненість.

Важливе питання — чому жінки заздрять одна одній. Річ у тім, що соціумом в жінці закладене прагнення бути найбільш привабливою для чоловіків. У багатьох культурах жінка повинна привертати увагу сильного партнера, який зможе дати їй потомство, дах над головою і захист. Краса — це головна зброя жінки, тому якщо хтось красивіший з'являється на горизонті, жінка переживає це дуже важко.

Можна провести паралель зі слабким і сильним чоловіком. Слабкі чоловіки заздрять і бояться сильних. Приблизно те ж саме відбувається і у жінок. Менш красиві тягнуться до більш красивих, щоб бути ближче до успіху. Це пояснює той факт, що у всіх дуже красивих жінок є найкраща подруга, яка постійно поруч з нею, але не така приваблива.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *