Психологи назвали 5 ознак психічно хворої людини

Часто трапляється так, що деформується психіка в результаті певної негативної події або ж в результаті незадоволення від життя в цілому, інформує Ukr.Media.

Варто розуміти, що у даному разі ваше здоров'я та здоров'я ваших близьких потребує контролю, оскільки насильно нікого до психіатра не затягнеш (тільки в разі незаконних діянь).

Тому зверніть увагу на такі ознаки нездорової психіки:

Нездатність сприймати аргументи

Багато хто помилково вважає, що це лише властивість характеру — переконаність у своїй непохитній правоті. Суть цієї ознаки полягає в тому, що людина не здатна сприймати чужу думку, оскільки сама проживає в іншій реальності, де існують тільки 2 думки — її і неправильна.

Прояв гнучкості та дипломатичності завжди є важливими ознаками здорової людини.

Ексгібіціонізм

До даної категорії громадян умовно відносяться не лише класичні приклади (чоловік у довгому пальті, демонструє свої тілеса в парку), але і приховані ексгібіціоністи: такі люди обожнюють привертати увагу до себе за рахунок наготи або надто фривольного одягу, який навіть не залишає натяку на фантазію.

Прагнення в що б те не стало показати всьому світу те, що прийнято пристойними людьми приховувати, є однією з ознак погіршення психічного здоров'я.

Манії

Якщо людина не має об'єктивно ніяких переваг, але починає вважати себе еталоном, то це свідчить про те, що вона живе в альтернативній реальності: у своїх очах вона не є середньостатистичним представником людської раси, а володіє якимось винятковим даром.

Часто вони приписують собі містичні здібності і навіть починають в це вірити.

Віра

Якщо людина несподівано стала щиро вірити в теорію змови або ж прибульців, то це практично клінічний випадок: одна справа допускати можливість подібних явищ. Зовсім інша починається тоді, коли людина в усьому бачить докази своєї віри.

Галюцинації

Коли психіка явно потребує допомоги спеціаліста, то у людини з'являються слухові і візуальні галюцинації. Найстрашніше полягає в тому, що людина вірить у реальність того, що відбувається, тому не може усвідомити, що це лише ігри розуму.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *