Про які особливості характеру дівчини розкажуть її улюблені прикраси

Ви коли-небудь замислювалися про те, що жінки вибирають певні прикраси не просто так? Дорогоцінні камені привертають увагу не тільки красою, інформує Ukr.Media.

Більшість чоловіків навіть не підозрюють, скільки всього можна дізнатися про обраницю, просто проаналізувавши її вибір ювелірних прикрас. Кожна жінка віддає перевагу аксесуарам з певних дорогоцінних металів і з особливими каменями не просто через те, що вони "красиві або підходять під образ", як думають джентльмени. Все набагато складніше і цікавіше. Підсвідомо дівчина придивляється до смарагдів або діамантів через деяких рис характеру. Так, можна трохи краще зрозуміти другу половинку, дізнавшись її переваги в ювелірці.

Великі кільця або кільця незвичайної форми

Великі кільця незвичайної форми говорять про відкритість жінки, її активність.

Якщо ваша обраниця любить носити кільця, по їх кількості, формі і розташуванню на пальцях можна дізнатися кілька секретів її характеру. Спочатку придивіться до конкретної прикраси. Якщо вона велика, незвичайної форми, яскрава і привертає увагу, це означає наступне: ваша супутниця відкрита і чарівна особистість, обожнює увагу і знає, що таке стиль. Швидше за все, така жінка виявиться душею компанії, активною і доброзичливою людиною. Потім зверніть увагу, на який палець надіто кільце. Вказівний — любить керувати, середній — знає собі ціну, їй подобається бути красивою, безіменний — романтична натура, а великий і мізинець — оригінальна і з хорошим почуттям гумору.

Прикраси з дорогоцінним каменем рубіном

Рубін вибирають натури чуттєві і пристрасні.

Особистості з яким темпераментом стануть носити прикраси з червоними рубінами? Безумовно, натури пристрасні. Жінка, що одягає цей дорогоцінний камінь, асоціює себе з небезпекою, драматизмом, силою і любов'ю. Швидше за все, така персона іноді може бути запальною і гучною, але при цьому дуже чуттєвою. Рубіни також вибирають трохи вперті, але сильні дами. Такі люблять сперечатися, як і ризикувати, відчуваючи нові яскраві емоції. З дівчиною, що носить коштовності з рубінами, нудно точно не буде. Але і ніколи не знаєш, чого від неї очікувати.

Якщо дівчина любить смарагди

Любительки прикрас зі смарагдом схильні бути твердими в рішеннях.

Один з найвідоміших дорогоцінних каменів — благородного зеленого кольору. Що можна сказати про характер жінки, яка обожнює смарагди? Вона вважає себе лідером і поводиться належно, тонко відчуває власний стиль і знає, чого хоче від життя. Любительки прикрас зі смарагдом схильні бути твердими в рішеннях, при цьому справедливими і часом навіть благородними. У багатьох культурах смарагд через колір вважається атрибутом магів і чаклунів. Тому є ймовірність, що ваша партнерка ще й захоплюється езотерикою, зачаровуючись всім містичним.

На дівчині завжди багато золота

Золоті прикраси часто вибирають дівчата з консервативними поглядами.

Сережки, кільця і намиста — і все це з жовтого металу. Що може говорити про характер жінки її захоплення золотом? Наприклад, те, що у неї досить консервативний характер. Такі люди рідко експериментують і шукають нове, тому як звикли задовольнятися тим, що є. До того ж пристрасть до золотих прикрас натякає, що ваша супутниця звикла домагатися свого і бути першою, вона не любить конкуренції і готова піти на багато що, аби виставити себе авторитетом.

Фанатка перлів

Перли вибирають найромантичніші натури.

Є дівчата, які з усіх коштовностей найбільше люблять перли. Про що говорить такий вибір? Це найромантичніші натури, які тільки можуть зустрітися. Саме жінки, які надають перевагу перлинні прикраси, часто витають в хмарах і відрізняються мрійливістю. Особистості ніжні і вразливі, не терплять брехні, а в інших цінують чесність і щирість. Швидше за все, трохи консервативні, однак, якщо зацікавити, наважаться ризикнути. А ще дівчата, які без розуму від перлин, готові піти на все заради коханого.

Про що говорять браслети дівчини

За кількістю браслетів можна дізнатися, наскільки дама відкрита світу.

Не варто забувати і про такий поширений аксесуар, як браслет. Єдиний або кілька, на двох руках або тільки на одній — все це багато говорить про характер дівчини. Наприклад, та, що любить прикрашати обидва зап'ястя, відкрита і привітна. Це впевнена в собі персона, яка не боїться уваги, здатна відстояти свою точку зору. Велика кількість браслетів може говорити про спробу опинитися у всіх на виду. Якщо ж, навпаки, у другої половинки на зап'ясті тільки одна така прикраса, та ще й засіяна дорогоцінними каменями, жінка хоче виглядати в очах оточуючих статусною. Вона ставить планку для всіх, хто бажає її суспільства.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *